bugün

(bkz: tecavüze uğrayan kızı için imza toplayan adam)

tecavüze uğrayan ne ilk kızdır, ne de son kız olacaktır. sen o kızını 75 milyona reklam ettin, dedin ki benim kızmı düdüklediler. beş kuruşluk aklın ile kendini de reklam yaptın 75 milyonluk ülkeye, pat diye bir anda ülkenin gündemine oturdun.

şimdi sen geniş değilsin de nesin, utanmıyor musun kızının düdüklenmesine rağmen duyurmaya.
otur, sessiz sedasız işini hallet. sen imza toplayacaksın da ne olacak. sen imza toplamasan biz nereden bilecektik kızının düdüklendiğini. çok mu şey değişecek hayır.
zaten haber konusu olmuş nesini reklam etmiş, içinde bulunduğumuz rezil duruma isyan etmiş. gidip birde kızını namus diye öldürse alkışlayan çok hayvanoğlu hayvan var bu memlekette. Sonra niye bu akp ve pkk ya müstehakız diye soruyoruz.
o kadar geniş değildir. en azından düdüklenmiş beynini reklam eden sözlük yazarı kadar geniş değildir.
bir gün şayet kendi kızı tecavüze uğradığında hiç sesini çıkartmayacak insanları görmemize vesile olmuş babadır.
düdüklenmiş beynini reklam eden sözlük yazarı kadar şerefsiz değildir.
ulan tecavüzcü ibneye tepki göstereciğine babadan ne istiyorsun mağdur adam hakkını arıyor.
*
halk arasında amerikalı baba olarak da bilinen babadır.
sizin gibilerin olduğu dünyada yaşamak istemiyorum gerçekten.

tanım: sözlükler gibi sanal ve modern oluşumlarda bile ilkel ve vicdansız düşüncelerin varlığını gösteren babadır.
hakkını arayan, cesur ve dirayetli kişilik. elbette başlığın sahibi sevgili yazarımız bunu algılayabilecek kapasiteye sahip değil ne de olsa onun gözünde kız suçlu, tecavüz eden şeref yoksunu kişiliği bozuk ucubenin hiçbir suçu günahı yok. kadın kuyruk sallamıştır kesin, yoksa erkek adamın aklına bile gelmez tecavüz etmek.
bu ülkede en ağır cezayı alması gerekenlerdir tecavüzcüler, koyacaksın bunları oğlancıların koğuşuna sabah akşam mokoko. görecek tecavüz neymiş. kuru kuru yapacaksın ki daha iyi anlayacak şeref denen unsurdan nasibini alamamış mahlukatlar.
daha yazacak çok şey var ancak terbiye sınırları içinde kalmayı becerme konusunda sorun yaşadığım için burada kesiyorum.
neyse ben susayım başlığı. şimdi öyle şeyler yazarım ki sana silik olurum. cevap veremem sinirimden dahada kudururum. o yüzden ben susayım iyisi mi. sana diyeceğim tek söz;

(bkz: trollü siklemiyoruz)
Adaleti arayan çaresiz bir babaya atılan iftiradır.

Kızın 15-16 yaş olduğundan bihaber insanlar tarafından ''düdüklenmiş'' damgası yemiştir.

Yazık, umarım ilerde bol bol empati yapacak bir baba olursunuz...
böyle bir başlık açacak tek hücreli canlı, yarın öbür gün kızı olursa eğer büyürse ona bile ters gözle bakabilir. öyle iğrenç bir başlık, öyle iğrenç bir kişilik.
babadır! gerçekten babadır.

kızı düdüklenmemiş, tecavüze uğramıştır. bir insan, insan geçinen aşağılık bir yaratığın saldırısına uğramış, iğrenç şeyler yaşamak zorunda kalmış ve ne yaşadığı hakkında fikri olmadan gerizekalı yorumlar yapan koca bir güruha karşı babasının kanatlarının altına sığınmış.

insanlık be, azıcık insanlık! ürolojik bölgenizin beyninizdeki hükmü sona ererse bir daha okuyun haberi. bir ihtimal, insan olduğunuzu hatırlarsınız da utanırsınız belki.
beyni yok fikri var insanlarının iddiasıdır.

Bu durumda doğru orantıyla sik beyinliler de bu insanlar oluyor.

Beyni düdüklenmiş embesiller.
güncel Önemli Başlıklar