bugün

galatasaray'ın Futbol Komitesi Sorumlusu.http://www.galatasaray.or...yonetim_kurulu/goksen.asp
boğaz köprüsündeki galatasaray bayrağını indirmeye çalışan bir avuç çapulcu için : "aziz yıldırım sayesinde unutulan şampiyonluğumuzu yeniden gündeme getirdikleri için onlara teşekkür borçluyuz" diyen galatasarayyöneticisi.
artık gs yönetim kurulu toplantılarına katılmayacağını açıklayan küskün kişi.
baros'un özgürcan özcan'dan farksız bir futbolcu olduğunu söylemiş şahsiyet. *
son açıklamasıyla koca bir hassiktiri haketmiş insandır.
(bkz: #3989439)
yaptığı açıklamada mehmet topuz'un doğuştan gs li olduğunu söylemiş yönetici.
"mehmet topuz iki sene öncede bana da doğuştan galatasaraylıyım demişti" kelamı üzerine ortalığı daha da karıştırmış olan galatasaraylı eski yöneticidir.
vakti zamanında faruk süren galatasaray başkanı iken gs kürek şubesi kaptanlığı yapan, ilerleyen zamanlarda yönetime giren, bir ara muazzez ersoy ile fanfinifinfon olaylarında bulunan, daha sonra galatasaray futbol şubesinde görev alan, şimdilerde mehmet topuzla ilgili açıklamalar yapan adam. gökşenler otomotivin sahibidir kendisi.
mike tyson'dan daha iyi bir güreşçidir. *
evinde televizyon olmadığından şüphelendiğim insandır. sadece arda' yı izlemiş ve messi' yi gazetelerden biliyor olması muhtemel.
gözler görüyor mu amcaaaa diye bağırmak istediğim insan.
söylediği sözleri alt alta okuduğunuzda bile futboldan ne kadar anlayıp anlamadığı ortaya çıkar. utanıyoruz efendim.

mehmet topuz doğuştan galatasaraylı
özgürcan' ın baros' tan eksiği yok
arda' nın kalça yapısı messi' den daha iyi (tövbe tövbe)
yönetimde ben olsam yılmaz vural ya da tolunay kafkas' ı alırdım, 10 puan farkla şampiyon olurduk. (bunu ben uydurdum)
rijkaard'ın kalça yapısı guardiola'dan iyi açıklaması sabırsızlıkla beklenen, kalça uzmanı futbol insanı.
2007 yılında alex in galatasarayla yıllık 2 milyon dolara* anlaştığını fakat korkup geri döndüğünü iddaa eden zat. yazık ya insanlara hala alex üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar. adamı bir rahat bırakın yahu.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21759522.asp
bu gibi kişilerin neden spor kulüplerine yönetici olmak için yırtındıklarının göstergesi bir açıklama. ben adını ilk defa galatasaray sayesinde duydum adam bu sayede çevre de yapmıştır. biraz gündemden düşünce yeniden ne saçmalasam diye ortaya atılmıştır.

edit: fatih gökşen eksilemiş hemen. hiç biriniz şu anki başkan da dahil galatasaray için değil kendi isimleri için hareket eder. polat holding galatasaray sayesinde italya ile bağlantılar kurdu. ünal aysal ismi türkiye'de bilinmezken galatasaray sayesinde tanınır oldu. fatih gökşen'i galatasaray'a yönetici olana kadar kim tanıyordu? kimse.
hagi olayına misilleme yapmak istemiş, ama resmen sıçmış zat.

https://twitter.com/Alex1...status/260517573714653185
son günlerde alex rüyası gören gariban galatasaraylı kişisi. 500 bin dolar fazla vermişler de alex gidiyormuş da. hayır bebişim nerde görülmüş galatasaray' ın bir futbolcuya fazla fenerbahçe' den fazla para verebildiği? hem de alex yahu alex yani..
şimdi de kıvırma olaylarına girmiş; yok belgeleri arıyorum, yok menajeri geldi falan filan diye. daha evvel, mehmet topuz doğuştan galatasaraylı gibi sıçmalamaları da olmuştur.
türk futbol tez zamanda bu modellerden kurtulur umarım.
galatasaray eski yöneticisi.
yaptığı iki büyük transferle galatasarayın dünya manşetlerinde olduğunu ve türkiyenin reklamını yaptığından dem vurmuş son açıklamasında ve eklemiş '' maliye bakanlığı galatasaraya bütçe ayırmalı''.
lan olum şimdi futbol mutbol sikimde değildir pek benim de bu neyin açıklamasıdır? senin devlete 70-80 milyon vergi borcun varken bu nasıl bir kafadır?
neyse yiyin birbirnizi ete para vermeyin, sikin birbirnizi göte para vermeyin.