bugün

taşlar ve sopalarla çekilecektir.
Fast and furious 8 in çıkmayacağını düşünüyorum. 7 nci filmin sonunda paul walker için bir veda vardı ama bu veda sanki izleyicilere de yapılan bir veda gibi geldi bana. Bilmiyorum yani benim naçizane fikrim bu.
yine efsane olacaktır. ama paul walker olmayacaktır bu sefer.
jason stathamın içine michael sikkofield kaçtığı seri filmi olur sanırım. o hapishaneden nasıl kaçacak meraklar içindeyim..
arabalar taş ve sopalarla gidecek. *
akılları soru işaretlerine boğmuştur.

acaba 7. filmde o hüzünlendirici veda konuşması yapan dom üstünden bir film mi olacak öyleyse han'ın ve brian'ın olmadığı bi film nasıl olur bilemedim.

yoksa tamamen farklı kurgusu olan bir film mi bekliyor bizi bu daha heyecanlandırıcı olur gibi.

(bkz: kafamda deli sorular)
kara kara 2 yıl nasıl bekleyeceğimi düşündüğüm film. nasıl geçecek bu 2 yıl. nasıl gelecek bu filmin zamanı ??

7'inci filmde kullanılan teknoloji kullanılıp brain'ı artık koymayacaklar. yani brain artık olmayacak ondan eminim... fakat tokyo drift'te tozu dumana katan sean geri dönecek bence ve dom'un ortağı olacak. bi nevi brian'ın yerini doldurma amaçlı olacağını düşünüyorum. tabii ki asla dolduramayacak fakat en azından iyi işler yapacaktır. zaten sean 7'de geri dönecekti fakat neden olmadı bilmiyorum. ama geri dönmesi gerekiyor çünkü han'ın ölümünde yapılan bağlantı bunu gerektiriyor. sean kesinlikle dom'un ailesine girecektir bu filmde.

jason statham (hastasıyımdır) ise cast'te yer alacaktır kesinlikle. ve muhtemelen düşmanları tekrar o olacak. ama kurguyu nasıl oturturlar bilemiyorum. paul'a veda ettik çok buruk bir şekilde. ama biz iyi tafarından bakmaya devam edelim. vin hala var. tyreese hala var. sonra bakın jason var. dwayne var. sean'da geliyor. bekleyelim görelim. 2 yıl sonra tabi. 2 yıl...
görsel
Sırf 1970 model dodge charger rt için bile izlenebilecek film.

görsel
aq keltosunu yine koymuslar oraya ya sinirlerim zipladi yine.
görsel
görsel
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=qSkGFKjXm7M

bazı sahneler ve kamera arkası görüntüleri için.
14 Nisan 2017 tarihi itibari ile tüm Avrupa ile aynı anda Türkiye’de vizyona girecek olan Öfkeli serisinin 8. filmi. yine hasılat rekorları kırmasını bekliyorum çünkü ben böyle sahneler görmedim arkadaş. jason ve dwayne reis gene filmde ve bu kez birlikte çalışıyorlar. çok enteresan olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=wRwSnUvJvC4
Fragmanı izledikten sonra şimdiden en iyi fast and Furious filmi olmaya aday olduğunu düşünmeye başladım.

Bir kadro var en az 3 film yapılır.
Vin diesel, Jason statham ve dwayne johsonlu keller her götü eller temalı film.
http://www.youtube.com/watch?v=8mCtyTavyMQ
Salondan simdi buyuk bir keyifle ayriliyorum.
Gerek ince ve kaliteli espriler olsun gerek duygu yuku olsun gerekse asil aranan sey olan aksiyonun dibi olsun muazzamdi.
Hayatimda izledigim en iyi aksiyon filmi diyebilirim.
Serinin onceki filmlerini izlemeden izlenmesini tavsiye etmem.
Haftasonu izleyeceğim film. Heyecanlıyım bakalım.
boş vaktim vardı bir film izlemeye karar verdim ve bu filmi seçtim.pişmanmıyım diye sorarsanız kesinlikle hayır hoş vakit öldürmelik bol bol aksiyonlu film zaten bütün seriyi izlediyseniz benim gibi 5.filmden sonra serinin artık aksiyona doğru kaydığını bilirsiniz çıtır çerezlik hoş bir film.