bugün

fast and furious 8

kara kara 2 yıl nasıl bekleyeceğimi düşündüğüm film. nasıl geçecek bu 2 yıl. nasıl gelecek bu filmin zamanı ??

7'inci filmde kullanılan teknoloji kullanılıp brain'ı artık koymayacaklar. yani brain artık olmayacak ondan eminim... fakat tokyo drift'te tozu dumana katan sean geri dönecek bence ve dom'un ortağı olacak. bi nevi brian'ın yerini doldurma amaçlı olacağını düşünüyorum. tabii ki asla dolduramayacak fakat en azından iyi işler yapacaktır. zaten sean 7'de geri dönecekti fakat neden olmadı bilmiyorum. ama geri dönmesi gerekiyor çünkü han'ın ölümünde yapılan bağlantı bunu gerektiriyor. sean kesinlikle dom'un ailesine girecektir bu filmde.

jason statham (hastasıyımdır) ise cast'te yer alacaktır kesinlikle. ve muhtemelen düşmanları tekrar o olacak. ama kurguyu nasıl oturturlar bilemiyorum. paul'a veda ettik çok buruk bir şekilde. ama biz iyi tafarından bakmaya devam edelim. vin hala var. tyreese hala var. sonra bakın jason var. dwayne var. sean'da geliyor. bekleyelim görelim. 2 yıl sonra tabi. 2 yıl...