bugün

beyazıt öztürk'ün çeşitli şehirlerde fanta adına imza dağıtması temalı reklam.
radyo reklamlarını duydum. kapaktan şifre buluyormuşuz, mesaj atıyormuşuz ve beyaz ve 5 arkadaşımızla birlikte şahane bir haftasonu geçirip ordan beyazın programına gidiyormuşuz. ben kaba bir hesap yaptım haftasonu adı altında bütün haftayı beyazla geçirmek var işin ucunda. zira aynı kaba hesaba göre haftasonu ardından beyazın cuma günkü programı beyaz show için bütün haftayı beyazla geçirmek demek oluyor. en yakın tarihte nası yani var ki o da ya pazartesi oluyor ya salı. yani bu reklamalrı yapanlar ya sayı saymayı bilmiyorlar ya hiç dayak yememişler.
akıllıca düşünülmüş güzel bir reklamdır. eğlencelidir. ancak bir reklam filmi çekiyorsanız eğer görüntü kalitesi önemlidir. bütçesi zorlanmamış ve yönetmeni tarafından parmak kamera kullanmak akıl edilememiştir.
beyaz ın programıma katılın derken hayatının en büyük zorlanması ile karşılaştığının görüldüğü reklamdır.
en son kafede geçen bölümünün uludağ üniversitesi kampüsüne yakın bir görükle kafesi'nde çekildiği reklam.
fanta, beyazıt öztürk ve etrafındaki gençlerden oluşan bir reklamdır. beyaz ordan "hebele hübüley" bişeyler söylerken tam olarak ona göre sağındaki bize göre solundaki kiz, sanki ona "ayşe sen bak hafif yandan dur çok güzel çıkıyorsun" demişler gibi, fotoğraf çekiliyorcasına 1 dakika hiç kıpırdamadan o şekilde durur. sinir bozucu reklamlar arasına sırf bu sebepten girmesi gereken reklamdır.
ogilvy mather reklam ajansı tarafından yapılan reklamlardır.