bugün

(bkz: filanca)
twitter fenomenlerinden argostrolojinin sevgilisi tipik bir türk kızı.
şişirilmiş bir ego bombası.
bir dizinin senaristi imiş bir de. akasya durağı olduğunu düşünüyorum.
**
dün üstüne fake takipçi atmışlar kızımızın. çoğu takipçisini bloke etmek durumunda kalmış.
sonra hepsine teker teker yanlışlıkla blokeledim tekrar takip plzzz yazdı. aynen böyle.
(bkz: şoktayım hiç kimse bilmiyor)

edit: ayrılmışlar.
Son gunlerde blog tv'ye sarmistir isin komigi kendini guzel sanmaktadir 16-17 yasindaki citirlari gorunce kudurmaktadir. 27 yasindadir ama hala ergen hayati yasamaktadir.
kariyerinin 'yazmak' üzerine şekillendiğini söyleyen bir twitter fenosu. (bkz: selcan aydın)

bilgilerinde kendini tanıtırken "üniversite okuyacak kadar boş vaktim olmadı" demiş. anasının karnından çıkarken kültür eğitim kasmış zannımca.
twitter fenomeni kadin karabuk universitesine geldi sempozyum duzenledi iyii hos kadin ama hayati twitterde bi yasaklasalar issiz kalacak kadincagiz .
ben bunun ilk zamanlarını bilirim twitterda dikkat çekmek için elinden geleni yapıyordu. sonra birileri destekledi bunu

vasıfsız kişiliktir kanımca.
(bkz: selcan aydın)
bir yazısı kafa karıştıran twitter fenomeni.

--spoiler--
insanların kendisinden daha iyi, daha güzele kıskançlık duymadığı...
--spoiler--

iyinin kullanım şekli nedir ? karakter olarak iyi mi dış görünüş olarak iyi mi ? bir insanın kendisinin iyi olduğunu kabul etmesi kibir değil midir ?
güzelin kullanım şekli nedir ? fiziksel olarak güzel mi karakter olarak güzel mi ? bir insanın hem fizik hem ruh açısından güzel olduğunu kabul etmesi kibir değil midir ?
yazılarını kafa karıştırıcı bulduğum ve kendisinin yerine ebru vatansever' i okumayı tercih ettiğim şahıstır.
karı iyi hoş güzel abi yiyor içiyor geziyor tozuyor güzelde para kazanıyor amk . o değilde o sevgilsini görünce işid militanı zannediyorm amk at hırsızı gibi bulmuş at gibi avradı kaçırmış adam .