bugün

entry'ler (74)

kezban ile yatağa girmek

ben ettim sen etme dedirten eylemdir.

kezban ile yatağa girmek

yapmayın dedirten eylemdir.

kadının değerini bilmemek

türk toplumunun içinde bulunduğu durum. şimdi siz sanıyorsunuz ki sadece erkeklere bok atıyorum ben burada

hayır kadınlar da bilmiyor kadınların değerini.

kadınların, hemcinslerinin değerini bilmediği bir ortamda, erkeklerin bilmesi beklenemez.

biz hala kadına çiçek aldığımızda ona değer veriyoruz sanıyoruz. kadın da böyle sanıyor, kendisine çiçek alındığında.

aile baskısından dolayı başı kapalı kadın

hissettiklerini sözlüklerde yazmasını dilediğim kadındır. hala birinin çıkıp yazmaması gerçekten çok şaşırtıcı.

bu kadınlar var toplumda adım gibi eminim var. keşke çıksalar ortaya.

saçlarında rüzgarı hissetmeyen kadın

belki içinde hissediyordur diye düşündüğüm kadındır.

muhafazakar kadınların seksi görünme isteği

içlerinde yıllardır besledikleri, son zamanlarda iyice dışarıya yansıttıkları durumdur.

yanlış anlamayın eleştirmiyorum güzel bir şey daha çok makyaj yapsın dikkat çekici dar elbiseler giysinler, bunlar güzel şeyler, devam kızlar ;)

muhafazakar kadınların sözlükçü olması

yavaş yavaş çoğalmaya başlayan kadınlardır. özeniyorlar işte ne yapsınlar yavaş yavaş olur böyle şeyler. yakında başları açık şekilde gezmeye de özenecekler. yavaş yavaş bekleyin.

her hafta sonu seks yapan adam

muhtemelen sevgilisi olan adamdır.

neden kafamız hep sekse kaçıyor diye içinizdeki sesi duyar gibiyim.

çünkü seks çok güzel.

tayyip liderlikte atatürk ü nasıl geçti sorunsalı

gerizekalı troller ve gerizekalı muhalifler sayesinde.

nasıl mı?

bunun gibi gerçek dışı başlıklar açılıyor sonra sosyal medyada gündem olup yayılıyor.

trollüğü anlamayan amcalar teyzeler bu yazılanları okuyor ve gerçek sanıyor.

sonra o amcalar kahvede bunları konusuyor, o teyzeler günlerde bunları konuşuyor.

işte böyle

doğru kadını bulamamak

içinde bulunduğum durum.

beğenmiyorum kimseyi ya bildiğin çok kötü bir durum. birlikte olduğum kadınların sayısını bile hatırlamıyorum ama yok yok yok yani çıkmadı çıkmıyor.

nerde bu amk

1 mayısın taksim esnafını vurması

polisin, taksime çıkan bütün yolları kapamasında dolayı yaşanan hadisedir.

taksim esnafı diyor ki "polis olmasa sıkıntı yok cirolarımız 2 katına çıkacak, polis olmadığı sürece kimsenin olay çıkardığı falan yok"

seks öncesi akıla gelen ilk şey

çok vakit kaybetmeden akıldan atılması gereken düşünce.

bazen hep aynı şeyler gelir bazen saçma sapan. herkesin bir popisi var sonuçta.

erkekleri yolunacak kaz olarak görmek

kesinlikle katıldığım düşüncedir. hatta genelde vizyonsuz boş türk kızları yapar bunu. bu tipler biraz güzel olur (affedersin giderleri vardır) ama kendileri dünyanın en güzel kızları yaparlar. erkekler de garibim inanır bu salaklara büyüsüne kapılır.

hoşlandığımız kişiyi belli eden ayrıntılar

sevgilisinden yeni ayrıldı.

kadınlar neden tecrübeli erkek ister

çünkü tecrübeli erkek bir ilişkiye başladığında, ona ait olduğunu hissettirir.

sadece zeki kadınlardan beklenen bir istektir.

instagramın varoş uygulamasına dönmesi

intagramın artık bittiğinin göstergesidir. sırf gösteriş için paylaşım yapılan bir uygulama haline gelmiştir.

paylaşımların çoğu sahte ve yapmacıktır.

instagram'daki paylaşımlara bakıp türkiye'nin kişi başına düşen ortalama gelir düzeyini söyle deseler, abartmıyorum 40 bin dolar derim.

matematik zekası olan sosyal erkek

kadınların, arayıp da bulamadığı erkek modelidir.

matematik zekası deyince aklınıza hemen mühendis gelmesin. mühendis adam sosyal bir kişilik değildir. girdiği her ortama hemen adapte olamaz çünkü min 4 yılını erkeklerin arasında geçirmiştir.

matematik zekası olan erkeğin kafası kesinlikle çalışıyordur.

girdiği ortamda bir duruşu olan erkek

direkt göze çarpan erkektir. kendisi ile muhabbet ettiğinizde ortamdaki diğer erkeklerden farklı olduğunu direkt anlarsınız.

böyle erkeklere çok az rastlanır, her kadın o kadar şanslı olmaz.

instagramı sık kullanmayan erkek

özgüveni yerinde olan, instagramda vakit harcamayan kaliteli erkektir. hatta bazıları vardır ki 4 5 tane paylaşım yaparak kalitesini gösterir. diğer özgüvensiz erkekler gibi milyonlarca paylaşım yapmasına, sürekli mutluyum imajı çizmesine ve sahte gösterişlere ihtiyacı yoktur.

jazz müzik dinleyen erkek

sevilesi erkektir. kalitesiz bir erkek olmağını dinlediği müzik tarzı ile göstermiştir.