1. 1.
    sırf insanların gözüne giricem diye fakirlere acıyormuş gibi davranmak yerine düşüncelerini özgürce söyleyen parası gibi gururu da olan zengin ve elit bir insanın beyanı.

bu bir zenginin yardım çağrısıdır dostlarım, bu bir haykırıştır, bir çığlıktır.

fakirleri sevmiyorum, bir cafeye oturduğumda beyaz çikolatalı latte içmek yerine sırf ucuz diye çay içen insanları görmek istemiyorum, ben 2016 model bmw ile yolda giderken yanımda bir fakirin fakir arabası ile gitmesini sevmiyorum arkadaş.
    ben o arabaya o kadar para verdim ama önümde 2000 model dandik bir araba duruyor, onun içindeki fakirin benim trafikte önümde olmaması lazım.

gidiyorum bağdat caddesine, elit insanlar olur, oradaki insanların cebinde parası var diye ama bir bakıyorum markasız,pazardan alınmış kıyafetler giyen insanlar dolaşıyor orada, işte tam bu olay trafikte de var.

zenginlerin ve fakirlerin aynı yoldan gitmesini istemiyorum, zenginler için farklı bir yol yapılmalı, fakirler o yola girememeli.
    fakirlerin giremeyeceği bölgeler olmalı, mesela taksime fakirler girmesin, ne işi var fakirlerin taksimde, boşuna kalabalık yapıyorlar ya.

fakir çoğunluğun altında azınlık kaldığımız için biz zenginleri sevmiyorlar, paramızı kıskanıyorlar, kendinizi ezdirmeyin zengin kardeşlerim , hakkınızı arayın, korkmayın!

sırf paramız var diye bizden nefret eden fakirlerden kendimizi korumalıyız, mağdur durumda olan zenginler olarak birleşip gücümüzü göstermeliyiz.

kapitalist düzenin fakirleri desteklediği şu günlerde, fakirlerin sayısını çoğaltarak bizleri azınlık durumuna düşürmelerini, bizleri yok etmeye çalıştıklarını göremeyecek kadar körmüsünüz?

zenginler birleşin!
    2 -3 ... gold tab gibson
  2. 2.
    (bkz: canın turşu çeker ama)
    ... buyuk resmi goren padisah
  3. 3.
    (bkz: fakirler ölsün)

vallahi katılıyorum..

fakir demek insanlığın çıpası demek..
    ... maniacdepressive
  4. 4.
    (bkz: tamam).
    2 -1 ... fettanmey
  5. 5.
    fakirler de seni sevmiyor merak etme.
    ... 7777777
  6. 6.
    Fakir demiyelim durumu olmayanlar demek daha mantıklı. Herkes bir gün zorluk çeker.
    ... wow wow