bugün

kısa, tedirgin, misyoner pozisyonunda, su kaynarken yapılan ve üremeyle sonuçlanan sekstir. zengin ise evire çevire siker, zira kliması vardır, peçetecisi vardır, gerektiğinde zenci uşağı vardır, vardır oğlu vardır.
lügatında tek pozisyon vardır. köpekleme si..r.
yazın sıcağında terleyerek yapılandır.
http://www.kazak.com/word...oads/2012/01/ratonrat.jpg
evlatlarının uyumasını beklerler, ama yukarıdaki şeylere katılmıyorum, öyle böyle sevişmezler asıl fantezi onlardadır. (bkz: karyolanın üstünden atlamak)
bilinçsizce yapılan sadece iç güdülerden ibaret sextir. fantezi felan bulunmaz içinde.
taşağa saranların bi çoğunun dünyaya gelişinin sebebi. ulam sanki leğende yıkanmadınız, sobanızın üstünde güğüm yoktu... ahahaha.
hem fakir olan hem de seksi olan kişiye denir.
'Fakir karisiyla, zengin parasiyla oynar' demis atalarimiz.
gözlerinizi kapatıp adriana lima'yı hayal ederken, hadi öküz gelmiyonmu diye bir ses duymak gibidir.
fakir sevişemez. fakirin yaptığı seks değil, kış soğunda ısınmak için harekettir.
fakir yaptığı sekste siken değil sikilen olmuştur Hep. Patronu ayrı siker esnafı ayrı siker hükümet ayrı siker, yani yediği tokmağın haddi hesabı yoktur. Işte fakir seksi bundan ibarettir...
görsel
Zengine verince tuttuğun altın oluyormuş.
kalabalık bir evde, diğer odadakilere duyurmadan icra edilmeye çalışılır.

çoluk çocuk bir yandan, anne baba bacı kardeş bir yandan, hiçbirinizin seks yaptığınızı fark etmemesi lazım. zira ayıp olur!

dolayısıyla misyoner poziyonunda, kısa ve sessiz bir macera olarak kayıtlara geçer.
görsel
Suyu ısıtsana.

Bu kadar.
masaj losyonu ile on sevisme yapilmaz. Ama akliniza gelmeyen objeler barindiracaktir.
Genelde erken boşalmayla bittiğine dair mahalle kahvesi kaynaklı rivayetler vardır.
en büyük fantezisi 'bana ayıp şeyler söylesene cemil' olan ilginç seks türü.

-bana ayıp şeyler söyle cemil.
+amına koyyim.
-öffff .
+sus kız. aha gidiyor gidiyor.. gitti.
-hayvansın cemil.
Hem fakir hem seksi.

Beybi!
adamlarin kafada gecim mücadelesi oldugu icin tam odaklanmiyor, gec bosaliyor ve ortalamanin yükselmesine katki sagliyordur.
Gıcırdayan yatak vazgeçilmezdir. Korunma yapacak maddi durumları olmadığından 9 ay sonra süprizle karşılaşılabilir.
nice seksler gördüm içinde insan yok, nice insanlar gördüm üzerinde bir külot bile yok.

vay anasını lan sözlük!
Çipçirkin karısını tatmin edebilmek için amerikan güreşçileri gibi efor harcadıktan sonra yalandan bir aagğh diye boşalir adam ve uyur. Bu küçük çirkin dombili zıpırı mutlu etmek için. Evet buna seks derler.