bugün

nikini yazıp ifşa etmek istemediğim zevattır.. ilk yazdığı günden beri kim olduğunu biliyorum ama ses çıkarmadım görmezden geldim. hiçbir cinayet kusursuz değildir. gerçekten çok yazık..
Ne güzel dertleriniz var lan.
nik değiştirse bile az önce yaptığım eylemden kayıttan sonra anında bulacağım zevattır..
Göbeğinizden konuşmayın çat atın piyasaya.

Tabi yürek işi bunlar varsa tabii.
gene bazı büzüklerin yememesi sonucu üstü kapalı ortaya atılmış iddiadır.

(bkz: yalancıyı sikseler kucaktan inmeyecek olanlar)

açıktan yazıp ispat edecek götünüz yoksa girmeyin bu toplara. sonra top olur çıkarsınız. hee biz babadan topuz zaten diyorsanız sıkıntı yok işte meydan..
damarıma çok basılırsa anında ifşa edeceğim zevattır. kimseden çekincemiz yok.
Çember yapma zevat çıkar göster.
vpn girildiği için moderasyonun pas geçeceği mevzudur. lakin yazım tarzı insanın karakteridir o parmak izi gibidir hiç değişmez. ben hayatımı bu gibi işlere adamış eğer sürekli yazan göz önünde bulunan bi zevatsa fakesini a harfini yazdığı anda anlarım. allah bana da böyle bir yetenek vermiş.

hayırlısı..
--spoiler--

top oğlu toptur.

--spoiler--

Ulan gibson iyi güldüm sayende çok yaşa.
Mel mel bakan gibson u u sevmem ama doğru söylüyor.
erkek arkadaşları hemen savunmaya geçmiş birazdan da çaylak atar. bu sözlükte tek yetkili sen misin değilsin ben ortaya yazdım gerektiği zaman ifşalarım.
ispat edemeyen müfteridir.
yazar götü yemediği için açıktan yazamıyor ben yazayım iddia ettiği yetkili benim. az evvel nick altımda iddia etti (#45826151) şimdi gelmiş başlık açmış ama kıvırıyor doğası gereği. bunların götü başı hep ayrı oynuyor delikanlı değiller..

6.5 senedir burada yazarım 2.bir hesap hiç açmadım açmayı düşünmedim bile. mal mıyım ben sözlükte 2.bir hesabı ne yapayım ? üstüne burası gibi böyle aptalların bolca olduğu bir yerde..

6.5 senedir burada 1 allahın kulunun ailesine laf söylemedim. küfür hakaret vs. söyleyenlere de tepkimi gösterdim. yetkili oldum olalı kim kimin ailesine küfür etti ise elimden geldiğince cezasını da verdim. arkadaşım dediğim adamlar dahil. ama bu olay başka. dün gece gelmiş beni çaylak yaptı diye ağlamış. ben yapmadım. baktı yediremiyor şimdi fake hesap kullanıyor diye şerefsizce iftira atıyor. kimsenin ailesine laf söylemeyen ve söyletmeyen ben diyorum ki eğer bu iddia doğru ise ben şerefsiz evladıyım ama değilse bunu iddia eden şerefsiz haysiyetsiz top oğlu toptur. kabul ediyorsa buyursun gelsin. hiç kıvırmasın tek yetkili o mu ben ona demiyorum diye. tek yetkili ben değilsem ne skime seni benim çaylak yaptığımı iddia ediyorsun sürekli.

kimin yedek hesabı olduğunu da alttaki entrye bakarak çözebilirsiniz. 17 entryli yazar hemen savunmaya geliyor. oylamalara bakın ben ne yazsam anında 2-3 eksi oy kendisi ne yazsa anında 2-3 artı oy. ispat edeceksen bir şeyleri böyle ispat edeceksin embesil.
Aslinda olaganustu bir durum defil bu cunku neredeyse tum sozluklerde soz konusu bi durum bu. Onune gecmek pek mumkun degil anlayacaginiz ama, tek emin oldugum bunu yapan her kimse soz konusu oldugu an bunu olumune inkar etmesi, insanlari fake hesap kullanmadigina ikna etmek icin muthis otesi bir efor sarf etmesidir. Eger aksi olmus olsa idi zerre umursamaz, kendinden emin isine bakardi.gorunen o ki burada da bir fail mevcut. Vah zavalli vah.
Yoksa ups boobs bumu?

görsel
Haber değeri yok. Şu zamanda fake hesap kullanmayan mı var. Lucas sana da demiyorlar mı fake hesapların var diye. Moderatörlerin de fake hesabı vardır, zallın da. Olabilir yani. Herkes bulaştı bu işe. Herkes. Ben de istiyorum ama öyle alengirli işlerle uğraşacak kapasite yok bende. Ayküm yetmiyor.
yiyemeceğin gıdanın altına yatma sözünü akla düşürmüştür.

hemen gammazlamış yazdığım entryleri. entryde yazara hakaret var demiş * nelerle uğraşıyoruz yarabbim ya. hem ortaya bir iddia atıp insanları zan altında bırakıyor hem verilen cevapları gammazlıyor. allah bilir özel mesajda atmıştır birilerine "çok pis girdi ne olur silin bunları" diye.
kişi kendinden bilirmiş işi.
adamın (adam dedim, lafın gelişi) bir ton fake hesabı olunca, fake hesabı olanları yüz metreden tanıyor demek ki.
Ulan adam demis iste o kadar kullanan varsa şöyle böyle olsun diye.
Dikkatli gözlerin şıp diye tanıyacağı an itibariyle aktif yetkili zevattır.
son ifşa olayından sonra fakesini inzivaya çekmiştir. yakında kritik anlarda sahneye sürer ben ifşa edince kudurur yemin etmeye ispafa davet eder dolaylı küfür eder (dikkat küfür eden yetkili) nasıl ispatlicam modların göremediğini ben nasıl görcem haaaaaaaaaa ben yazı tarzından birilerini savunduğu başlıklardan anlarım. unutmadan nik değişsen bile kayıt altına aldım elimden anca hesabı silersen kurtulursun başka şansın yok.
Kimse çıksın er meydanına.

görsel
hala kanıt olarak tek bir peçete parçası bile sunulamamıştır.

görsel

cuma pazarından aldım renk renk avretler gibi giyip dolaşabilir kanıtlayamayan. zaten homolarla kankilik falan yapıyordu meyilli belli ki.

--spoiler--

nasıl ispatlicam modların göremediğini ben nasıl görcem haaaaaaaaaa ben yazı tarzından birilerini savunduğu başlıklardan anlarım

--spoiler--

madem göremiyorsun ne konuşuyorsun anten. ben de kişiyi arkadaşından tanırım. homo ile takılan onun gibi olur. zaten sürekli anallı başlıklarda geziyor boşuna değil demek ki aktif birilerini arıyor zarf atıp *
gerçekte olmayan sadece bazı ılıkların hayallerinde yaşattıkları yetkilidir.

gy1: entryde yazara hakaret var!
yazar notu : homo ile takılan homo olur genelde
entry silinmeli

hemen abilerine göndermiş entryi. embesil bizim bunları görebildiğimizi bilmiyor daha sorsan yılların gammazı. bunu da gammazla. hep diyorum yiyemeceğin şeyi eline almayacaksın. hem gelip gelip sataşıyor hem küsküyü yiyince çocuk gibi ağlayıp hemen gammazlıyor. muhtemelen mesaj da atmıştır "bana hakaret ediyür homo diyür ne olur silin abi yalarun alttan üstten ühühühhüü" diye.
bu adam yetkili ise frank lucas ı silsin. Ne uğraşıyor ki?