bugün

göğüsle 55 kilo, çıkar göğüsü 15 kilo anca çeker.

edit: :( butonuna basan sevgili yazarlar, göz-izan ikilemesine davet ediyorum. beyni dahil kafası bile o kadar çekmiyordur...
edit 2: oha lan kızı ifşa edip kaçanlar olmuş, başlık cuk diye kafaya oturmuş. biz bunu da sineye çekeriz...
(bkz: gerçekse çok komik şakaysa hiç komik değil)
ohannes burger diyebileceğimiz turk kızıdır. o ne lan öyle kafam kadar.
(bkz: kızım ben sana marjinal olamazsın dedim jenteal olamazsın demedim)
facebook'unu seven bir yazar tarafindan, fotografi farkli bir sitede host ettirilirse gorebilecegimiz kizdir.*

(bkz: entry den tahrik olan uuser)*
etrafta kendisinden çok fazla olduğunun farkında değilmişçesine salına salına poz vermiş, poz insanı. durun bir düşüneyim insan derken neyi kasdettim. güzel olduğunu sandığı her hücresini, her milimetre karesini gösteren, abazanlar gece self servis takılırken hayal güçlerini zorlamasınlar diye teknik destek veren, ben 45 kilo etten oluşuyorum emme basma tulumbayım zihniyeti güden, bir de evet göğüslerime silikon taktırdım yarma gibi oldular maşallah ama bak ne güzel gülüyorum hem tatlıyım hem seksi tribiyle objektiflere bakan bir şeyi kasdetmedim, hayır.

(bkz: mal) *
(bkz: göğüsleriyle bir yerlere gelen ünlüler)
şimdiden yazayım da ben demiştim derim...
dinden imandan çıkaran türdendir.
facebook'da grubu bile olan bayan göğüs.
o değil de grupta resmini koyan o karizmatik memati kim?
kendisinden daha güzel en az beş adet kız bulabileceğimi garanti ettiğim kızdır. aman aman dünya harikası filan da değildir.

edit: güzel bile değil lan bu. sadece yirmi kilogram göğüsten meydana gelmiş kendisi.
--spoiler--
görkem!.lütfen bana msj atıp durma senden çok hoşlanıyorum, gel benimle ol, yok sen benimsin felan, lan napayım benim için silikon yaptırdıysan, yeter ama baydın yani!.
--spoiler--

yani onu da tercih etmeyenler varmış.
(bkz: ben daha güzelim lan)
dalmaçyalıların gruptaki pozisyonunu anlamıs değilim. (bkz: dalmaçyalı mı ben mi)
büyük bir ihtimal babası brezilyalı annesi venezuela'lı olan kızdır, türk değildir.

türk ise bütün türkiye arkasındayız, tam arkasında.

türkiye sizinle gurur duyuyor lan!
(bkz: motorize birlikler)
"de gidi yavrum de" dediğim kızdır.
(bkz: de gidi de)
normal bir kızdır. tamamen normaldir. sadece göğüslerini göstermiştir hepsi bu. tamam fiziği iyidir ama tip konusunda (5 üzerinden) ikibuçuktan 3'ü zor alır.

facebookta bu kızdan çok daha iyileri vardır göğüslerini göstermeyen.
- et alacaktım ben bir kilo, dana eti olsun.
- dana kalmadı hanım efendi maalesef, gorkem versek?
beli içine geçmiş harikadır.kardeşim o nası kavistir be.soğudum bir anda.
kasap dükkanı gibi duran kızdır.

dipnot:kasaplar çengele asarda sergiler ya o cinsten.
yok mu beni si...öehh, öhöm.. yok mu benimle arkadaş olan feryadıdır efendim, kınamayınız, seviniz, ilgi gösteriniz. haydi göreve küçük afacanlar sizi.
bir kızım fotoğrafını alıp ta bu şekilde millete madara etmenin yanlış olduğunu düşündüğüm kişi.
sütaş reklamlarında oynamaya hak kazanmış bir arkadaş..
(bkz: hollanda ineği)
son derece çekici bir hatun. şu anda kendisine doğru koşmamak için kendimi zor tutuyorum. pardon abaza mı dediniz...
araştırmalarımız güzel insanların çevrelerine mutluluk yaydığını kanıtlamıştır. tabi telefon ve adresini bulmamızı da sağlamıştır.
Biz buna; bu akşam boş musun?diyoruz
adına kurulan grubun bir fotoğrafında yarılma potansiyeli olan insan. şöyle anlatalım.

--spoiler--
bir adet dalmaçyalı cinsi köpek ve onu emen bir dolu yavrusu. anlayana artık.
--spoiler--