bugün

güvenilmez erkek izlenimi çizen kişidir. sosyal medya hesabı olmayan insanlar bana güvendirici gelmiyor.
facebook'u olmalı, twitter'ı olmalı ki; paylaşımlarına bakıp analiz edebilelim. diğer türlü fake hissi veriyor.
sigara ve alkol kullanmayan biri gibidir. o kadar leş olmuş ki artık sosyal mecralar insanın hesap açası bir iki bakası bile gelmiyor. bunu bilerek, bile istiyerek gizemli olma adına yapan da var ama bunlardan ayrılan kitle de var muhakkak.

Eğer sosyal medyadan tanıyacaksan profiline göre karakterini çıkaracaksan, bırak kalsın. kaldı ki insanı oradan analiz etmek ya da analiz ettiğini sanmak da ayrı ahmaklık. merak ediyorsan git konuş, etmiyorsan bundan banane dersin bakmazsın. iki retricalı fotoğrafa kanacaksan, iki kopyala yapıştır sözlere ve düşüncelere kanacaksan lanet olsun öyle sosyal medyaya. öyle düşünen insanlara. sürekli öne çıkmaya çalışan kendi benliğini hiçe sayan, farklı olmak için çabalayıp aslında sıradan insanlara lanet olsun. o kadar acı ki farkındalık.
Sosyal medyayı sevmeyen erkektir,kullanmayan erkektir,ilgilenmeyen erkektir. Sevmek zorunda değildir.
Benimdir.
Sadece snapchat kullanıyorum.
çöptür. hayattan bir gram keyif almadığının göstergesidir. bu tür sosyal medyalarda bulunmam aman çok klasik falan gibi laflar derler. birde çirkindirler.
görsel

Buyrun telefonu dün gece saat 3 de şarjdan cikatttim ve sağ üst köseye bakın.

Ha bi de böyle nasıl yapılıyor abi ? Demeyin. Bal gibi oluyor. iste arada eksi sözlük Uludağ sözlük gündeme bakıp çıkıyorum yetiyor.

Whatsapp den de yazan olmuyor ama duruyor iste öyle belki lazim olur diye.
oldu olacak parmaklarının ucunu yakın parmak izi de bırakmasın amk! ulan evlenme kriterlerine bak milletin. yapmayın kızlar böyle paranoyak olunmaz. manyak olursunuz.
uzaklaşın arkadaşlar.
faks ve fotokopi çekerek hayatını idame ettiren boy.

(bkz: beybiliboy)
uludağ sözlük hesabı kesin vardır.
işkoliktir.
(bkz: here we go again)
kendi tarifimi okuduğum başlık.

şaşırılacak pek bir yanı yok aslında, whatsapp denilen şeyin varlığı ve rehberde bulunan bir kaç kişi ile de hayat gayet stabil bir şekilde devamlılığını sürdürebiliyor.

velhasıl kelam, abartmayın.
ben kullanmıyorum kafam rahat. bitmek bilmeyen haber akışı sürekli yeni paylaşımlar kim uğraşacak. hayatınızdan çıkardığınızda kendinize daha fazla zaman kaldığını göreceksiniz.
(bkz: introvert)

bazen gereğinden fazla insan etkileşimi altında kalıyorum. bu yüzden bu gruba dahil oldum.
Aranılan abone kapalı. Lütfen daha sonra denemeyiniz . Bulunamaz cinsten .
bir arkadaşımın sözü vardı "çocuklarıma ananızı instagramdan düşürdüm" demek istrmiyorum diye, zamanında iyi gülmüştük. şimdi bakıyorum da trajik bir tarafı da var. sosyal mecralar bir anda kullanım dışı kalsa insanlar dumur olacak vaziyete gelmiş. peş peşe 10 like gelmeden kimse karşı tarafın niyetinden emin olamıyor.
en büyük zevklerimden birisi tanışıp arkadaş olduğum insanların ebeveynlerinin tanışma hikayelerini dinlemektir. öyle güzel şeyler var ki bir bilseniz. artık bakıyorum da o güzel hikayeler "stalk atarken yanlışlıkla like attım sonra ordan konuşmaya başladık." kıvamına evrildi.
sadece bu anlamda bakmamak gerekir sosyal platformlara, arkadaşlarımızı da takip ediyoruz sonuçta ama orda bile bir eksiklik var. eskiden müsait zaman denk getirip buluştuğumuzda iştahlı iştahlı her şeyi anlatırdık birbirimize, artık o heyecan yok kimsede. tamam sürekli iletişim halindeyiz ama ne bileyim, sanki sürekli su içiyoruz fakat susuzluğumuz geçmiyor.

Sanırım beni görmek isteyen, ne yaptığımı merak eden arasın sorsun istiyorum, görüşelim istiyorum.
çünkü bir nesnenin fotoğrafı o nesne değildir, sadece o nesneyi gösterir size.

hepimiz bir fotoğraftan daha fazlasıyız.
Ben kullanmıyorum. Çünkü pek arkadaşım yok. Tam olarak bilinçli bir kullanmama tercihi sayılmaz.
Muhtemelen zamanında türlü türlü ilişkileri olmuştur. Ortadan yok olsa en iyisi; iz bırakmamak için yani. Of ya ben böyle bir adamla evliyim; şüpheler, tırnak yemeler, bak yine uykusuz geceler falan. Kalk kalk, uyuma!!
Yalnızca instagramla katıldığım grup onu da çok sık kullanmıyorum. Ayrıca içki ve sigarayı da ağzıma sürmüyorum araba almak isteyen bulsun beni.
Kendi halinde, gösterişten uzak, kendini bilen, birşeyleri insanların gözüne sokmanın anlamsızlığını düşünen ve kendini ispat etme çabası içerisine girmeyen kişidir ancak var mıdır ondan çok emin değilim çünkü hiç böyle bir erkekle tanışmadım. Olması ve mümkünse artması dileğiyle diyerek önümüzü açıyorum kızlar*
Evlenilecek erkek olma yolunda önemli adımlar atmış erkektir. Umarım denk gelirim bir gün.
özgür erkektir.
Cokta büyük bir eksiklik degil aslında. Kitap okuyorsa okuyacak birşeyleri varsa sosyal medyayı aramaz .
benim canım aşkımdır.
okul bitsin kıyacam nikahı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar