bugün

entry'ler (45)

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

Seni anlıyorum , her şey iyi olacak ...
Ben bile o an için kendimi büyük bir boşlukta hissederken sen beni nasıl anlayabiliyorsun ?
Her şeyin iyi olacağı falan da yok ...

tavşan

az önce öğrendiğim, "tavşanlar kafalarını çevirmeden arkalarını görebilirler." bilgisini gelip burada paylaşma isteği veren tatlı hayvancık.

almanyadan iyi parti ve chpye tam destek

aman dayı dikkat et en son ATV haber Jhonny Sins'i alman fetöcü diye tanıttı kaydırmasınlar ayağını.

indomie

nedense sadece special ini sevdiğim noddle arkadaki tarife göre yapmaktansa hafif derin bir kapta üstü tamemen kaynar su ile kaplanasıya kadar su koyup demlemek 10 dk filan tadını daha bir güzel yapıyor ...

eski entrylerini okurken yüzünün kızarması

birde bunların içinde fazlaca - aldığı için entrylerini silenler var.

contra kibir

her klibinde sorduğum soruyu tekrar sormama neden olan şarkı ve klibi ..
kim bu klipte oynayan kız :O :O :D

girişi mükemmel olan şarkılar

Kichai - Tails (Copyright Free Trap)

https://www.youtube.com/watch?v=bZSNWREd3gE

real madridin süper ligden daha değerli olması

Messinin piyasa değeri de FB ve GS' veya GS BJK veya BJK FB nin değerinden yani Türkiyenin 3 büyük takımının 2 sinin toplamından fazla !!

türk futbol tarihinin en büyük göt oluşları

günümüze en yakın olanı sanırım volkanın hazırlık maçında boluspordan 6 tane yemesi.

catia

Böyle programı yapanı sevgi ve neşe ile anıyorum zaten solid alıp geçmişim bide bunu görüyorum zor birader zor hoca derste kendisine koltuk tekerleği çiziyor bize yok hamur çırpma makinesi yok nohut eleme makinesi çizdiriyor lanet olsun böyle işe okuldan hayattan soğudum.

alkol içenlerin cehenneme gidecek olması

etrafta bunca orospu çocuğu varken biz alkol içtik diye mi cehenneme gideceğiz amunim.

kızgın yağa patates atınca neden baloncuk çıkması

teorimdir.. şimdi yağ belli bir sıcaklığa kadar getiriliyor içine yağın sıcaklığından daha düşük sıcaklıkta patates atılıyor. Daha sonra yağ, patatesi kendi sıcaklığına yaklaştırmak için patates ile ısı alışverişi yapılıyor ve ister istemez bir enerji oluşuyor.

Enerji vardan yok edilemez ve yoktan var edilemez olduğu için baloncuk olarak yan etki ortaya çıkıyor.

bu millet nasıl sevgili yapıyor

nuttertools. bundan kolay ne var.

üniversite sınavına 3 ay kala öneriler

kendinizi moral olarak düşürecek şeylerden uzak durun.

bol bol yürüyüşe çıkın, hava alın , haftada 1 2 kez arkadaşlarınızla kafede oturun sohbet edin içinizi dökün.

Elinizden geleni yaptıysanız, sonucu kötü de olsa üzülmeyin yıpratmayın kendinizi içinizi rahat tutun.

bir erkeği çekici yapan 3 şey

çekici yapan şeyler insandan insana değişir.

kimi para demiş kimi diksiyon demiş.

ama bence değişmeyen şey merak uyandırmasıdır.

Bir şey ile ilgili merakın varsa ona ilgin artar, araştırma yaparsın, uğraşırsın merakını gidermek için.

Ama bir süre sonra bıkarsın, merak bittiği için. Farklı şeylere yönelirsin.

Genelde böyle olmaz mi zaten ?

real madrid

kuruluş yıl dönümü şerefine PSG yi tokatlayip bir üst tura çıkmış winner futbol kulübü.

deli gibi koşmak isteği

insan ne istiyorsa onu yapmalı. bu saatte ne yapıyor bu lale diyenleri takmadan git koşta gel.

49 un 7 ye tam bölünmesi

12345679*9 un 111111111 olduğunu öğrendiğimden beri hiç bir matematik sonucuna sasirmam.

erkekleri ağlatan filmler

az once fringe dizisinin yanlış hatırlamıyorsam.

--spoiler--
4. sezon 14. bölüm
5. sezonun girişidir. henrietta nin peter bishop (babasina) a kavuşması ile ağladım.
Sonra 5. sezon 4. bölüm henrietta vurulduğu zaman tekrar ağladım.
--spoiler--

evet evet ağladım geldim sözlüğe yazıyorum.

yaran facebook yorumları

.
görsel
görsel
görsel