bugün

son zamanlarda dalga dalga yayılan bu merak, giderek bunaltmış, facebook'u kullanım amacının dışına bir kademe daha itmiştir. kendini kanıtlamak isteyen binlerce insanın yaptığı, basit bir eylemdir.

(bkz: facebook ta video paylaşma modası)
yorum kısmına sözün aynısını yazıp ";)" koymakta farzdır paylaşanlar için.
benim eski hatunun yaptığıdır. bana zarf mı atıyo çözemedim valla sözlük.
insanı bunaltır iyice sanki dünyanın en özel aşkı ondaymış gibi binbir türlü afra tafra ile yazılan genelde eski sevgilisine ya da platoniğine fena şekilde ahkam kesilen bu sözlerle de o kişiyi tavlayabileceklerini sanan ergen beyinlerin yaptığı saçma eylem.çok doluyum bu konuda sözlük çok.
birilerine gönderme yapmak için içinde edebiyat geçen bütün sayfalara beğeni atmak.
(bkz: aşka davet)
(bkz: aranmak)
bide bunun bıdı bıdı nedir bilirmisin yigen modeli vardır ki insanı hayattan soğutur.
not: cevap; ananın .mıdır dayı.
akabinde '' ne o hayırdır aşık mı oldun, sevgili mi yaptın yoksa. '' sorularına maruz kalacak olan kişi merakıdır.
Asik olan da olmayan da yazar ask sozlerini . Daima duygusal, kirilgan, hayattan vurgun yemis insan profili cizmeyince facebook hesabi siliniyor sanilmaktadir sanirim. Copy-paste yapin ulen yapin.
bir de küçük iskender furyası var ki sormayın gitsin.
nasıl bir meraksa bitmedi gitti.bir de sözler q ile ne biliyim $ ile falan renklendirilmeli.sonuna dolu ünlem.mesaj veriyorum ey eski sevgili duy sesimi.yürü git lan.kıro.ya da yeni deyimle naber (bkz: apaçi).
çok ekmek yediler küçük iskenderden.
hadi liseli gençler yapıyorlar yaşı gereği ama koca koca üniversite öğrencileri,iş güç sahibi insanlar niye bunu yapıyor anlayamıyorum..çok komik gözüükyorlar anasayfamda..işte naparsın yurdum insanı.
Saçma bir meraktır.
(bkz: the facebook)
Vakit öldürmek için uğraştır, bir tür can sıkıntısı. Bu merakın nereden geldiği sorunsalı ise çok fazla araştırılısı değildir. Çünkü bu da bir vakit öldürmek için uğraşa girer.
bir çeşit mastürbasyondur. çok meraklıysan bu tarz sözleri söylemeye git sevdiğine söyle ki bi anlamı olsun. devir kopyala yapıştır devri olmuş. Küçük iskender olmasaydı ne yapacaklardı çok merak ediyorum.