bugün

Dudağı sanki vakumla çekiyormuşçasına büzmeler, eli sağa sola atıp sonra bilmiyormuşçasına o el neden ordalar,-ler,-lor.
Çekilen resimde 3 kez shoptan geÇirilerek düzeltilmeye Çalışılır.
Güneş batmaya yakın denize doğru bakılır ve haberim yokmuş gibi Çek panpa pozu verilir ve kapak fotoğrafı yApılmış olur.
Mc de veya burgerde cekinilir. Tabela gorunsun diye sadece kafalar alinir kadraja *
türk erkeğinin klasik pozudur 3-5 kız arkadaşı etrafına alıp fotoğraf çektirmek. Kapak fotoğrafı yaparlar hatta.
fotoğraf altına yazılan ;

(bkz: for)
for: çıtçıtnaz canverir <3 .
-çok güzel çıkmışsın canım kim çektiyse artık * :P
+ sağol canımm e sen çektin, tabi güzel olucak muck.
-ehehheh yok bebeğim ya çekilen güzel olunca.
+o senin güzelliğin tatlım benim yaa. yerim seni aşkitom. oyy.

gibi, konuşmaların, ego tatmini ile sanal seks arasında gidip gidip gelen bir kıvamda olduğu, vazgeçilmezlerdir.

peşinen edit: daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama eğer yazıldıysa bir vurgu da benden olsun.
(bkz: ev hali)
(bkz: al birini vur ötekine)
- ee kimin kardeşi, yeğeni, yakışıklı olcak tabi, geyiği.
Ben fake değilim modunda fotolardır.
Birde kalp işareti var tadından yenmez.
süpersin cnm.
-kulağında telefon varken çekilen fotoğraf türü.
adamın bir elinde telefon, fotoğraf makinasına doğru bakıyor. habersiz mabersiz çekim de değil.
ama "habersiz çekim. ehe ehe" yazar fotoğrafın açıklamasında.
bir insan neden telefonla konuşan birinin fotoğrafını çeksin ki?

-yıldızımsı bir imajla çekilen fotoğraf türü.

böyle, ünlü şarkıcıların albüm kapak fotoğrafları olur ya hani, ellerini saçlarına götürürler, dil çıkarırlar filan, ha işte ondan.
mesela şu fotoğraf, rihanna'nın albüm kapak resmi:
görsel

ve erkekler de dahil olmak üzere çoğu insan bu şekilde fotoğrafını koyuyor. küçücük dilini sola yatırıyor, birkaç milimi geçemeyen saçını eliyle alnında tutuyor. ve oluyor şöyle iğrenç bir fotoğraf.

-"her" boku instagram ile efektlemek.
mutlaka söylenmesi gereken bir foto da, deniz kenarında sadece ayakların göründüğü foto. fil gibi ayak bilekleri, tosun tosun ayaklar, hatta yamru yumru leş gibi ayaklarına rağmen koyuyorlar bu fotoları. valla beni benden alıyor o ayak fotoları.
bu fotoların yazlık ve kışlık versiyonları olduğunu da belirtelim. yazın deniz kenarında ayak fotosu koymuşsa, kışın mutlaka snowboard yaparken ya da yalnızca dağ fotosu paylaşır bu cinsler. biz bıktık onlar bıkmadılar, sıkılmadılar senelerdir *.
habersizmiş gibi çek panpa.
bhen, phen, bheeeen.
1 kere maşallah, 2 kere maşallah.........41 kere Maşallah.
Nazar Duasının yorumlara yazılması.
Çok çirkin çıkmışım deyip dil çıkarılması vs. vs.
- ayh teyzesinin gulü. hakaaan kim o kiz!.

akraba yorumlari.
"sil bunu çabuuk sil bunuu!" arada bir belirir bu yorum.
uzaklara dalmis düsünür pozu.
nargile şarttır.
starbucks etiketi.
olmayan insanların etiketi.

-cnm çok güzel çıkmışsın.
+bakan gözlerin güselliği tatlımm.

-aa kim çekti.
+kankammm çekti, eline sağlıkk bebeyimm.
vb. diyaloglar sıçmığı. ailecek kaçınıyoruz.
filtrelenmiş fotoğraflar, azalıp bitin.
masada fotoğraf çekiliyorsa masanın görünür kısmına sigara paketi.. coolsun ya haağmına!
fotoğraf altında "ben çektim"cilik yapmak. duyan da fotoğrafçılık dalında pulitzer'den ödül getirdi sanır yakaladığı kadraj. allahım sen bana sabır ver. ramen.
- kızın fotoğrafının altına yazılan iyelik eki uzatılmış samimi olmayan yorumlar,
- erkeğin fotoğrafının altına yazılmış kanka götüme benziyosun yorumu,
- anneye babaya selam söyleyen akraba,
- dudak büzerek poz veren kız,
- sıçar pozisyonda poz veren erkek,
- fotoğrafı çekenin ne güzel fotoğraf kim çekti bunu yorumu,
- ergenler tarafından yazılan şiirler, etiketlemeler,
- yana eğilmiş kafalar,
- iki ay spora gidip kas yaptığını zannederek üstsüz poz veren erkekler,
- profesyonel fotoğraf makinesi alan kişinin x photography albümüne yüklediği sümüklü çocuk, kestaneci, tren rayları, yaşlı adam-kadın içerikli fotoğraflar,
- kapak fotoğrafında marilyn monroe.
açıklama kısmına süleyman çekti cengiz beğendi ahmet seçti hasan osurdu gibi saçma sapan şeyler yazmak.
surekli cevap verilmek zorunda olan yorumlar. yani oyle bi yorum yapiyolar ki cevap vermesen takmamis gibi olur ama diger yandan cevap vermek de istemezsin keza orasi en kisa zamanda chat ekranina donecek bilirsin.