bugün

sadece arkadaşlarını bulmak isteyen, bulunmak istemeyen kişilerdir sanırım. çünkü çok tanıyorum bunlardan ve adam bildiğin nick almış kendine.
yonja'ya üye olacağına yanlışlıkla facebook'a üye olan şaşkın kişi.
değişken dünyanın perde arkasındaki bilinmeyen doğasında, yarın yaşanabilecek kötü olaylar zarfında kendi bilgilerinin, oturduğu mahalleden, gezdiği yerlere; sevdiği yemekten, hobilerine kadar herşeyin ismiyle beraber bir paket olarak gizli servislerin kucağına düşmesini istemeyen hafiften sıyırtık paranoyak bir insandır.
facebook'u ti ye almayan insan guruhudur.
genelde ünlü birilerinin adıyla üye olup kendilerini feysbuk üzerinden bile olsa ünlü hissetmek isteyen insanlardır.
babasının de profili olması sonucu kaçıyor olabilir.
her arkadaşlık sitesinde olduğu gibi sayısı çoooook fazla olan insanlar. hatta, her internet sitesinde olduğu gibi diyelim. sahte profiller cirit atar. birilerini kekleme amaçlıdır.
" aaa x' e bak kaşar olmuş, aaa y'ye bak .bne olmuş" denmesinden korkan, fuzuli yaşamların mecburiyetten saptıkları yoldur.
gündüzleri bruce wayne adına açtığı, geceleri de batman adına açtığı profili kullanan insan.
facebookta ki abazan gruplarına üye olan insan.
malesef facebook ta açık olarak pkk veya asala propogandası yapan gruplara girip yabancılara aslında bunların terorist olduğunu ve hangi noktalarda yalan söylediklerini yabancılara anlatmak için başka bir hesap açarlar. ancak kendi adreslerini arkadaşlarını ve takıldığı mekanların bu terör örgütlerinin eline geçmesinden de rahatsız olacakları için böyle bir yol izleyenler de vardır.
aklı fikri yonja'da kalmış tiplerdir. Amaçları farklıdır. Şahse dürüst bulmuyorum onları ayrı bir yere koyuyorum.
netlog ta takılsındır. yonja da emoculuk oynasındır.
sanal ortamın sahteciliğine daha bir sahtekarlık katan teknolojiyi kötüye kullanan insancıklar.
bunun genellikle 2 sebebi vardır.

1- kendiyle barışık olmayan, özgüveni yerlerde olan insanlardır.

2- karı,kız bulmaya gelmiş, abazan insanlardır.