bugün

ilginç bir düşüncenin zuhur etmiş hali diye yazıp bu entry'e renk katıp artı oy almak isterdim fakat durum ilginç geyik yapılacak konu değil..

efendim kızlarımız genelde malumatınız çok terbiyelidirler. en ufak bir laf atıldığında çılgın bakire rolü oynamaktan geri durmazlar.
gerçek hayatta rahibe hayatı yaşar ve erkek sinekten dahi nefret ederler. kendilerini kraliçe erkekleri de seks düşkünü bir abazan olarak görür ve erkeklerin kendisini sikmek için yaklastığını düşünür ve kendisine oto güvenlik uygulamak sureti ile insanlardan uzaklaşır.

ama bu feysbuk olayı değişik tabi. bu olay çıktı ve kızlarımız erkeklerimiz gündelik hayatta daha önce yapmadığı ayıp saydığı şeyleri fotoğraflamak sureti ile yapmaya basladı. kendi adına hayran kulübleri açan kızları tanıyorum. erkekler hayran oluyor falan ama kızın bir numarası yok tek numarası bir kukusunun olması.

şimdi bu kızcağızlarımızdan bazıları gündelik hayatta kendilerini geri çekmenin getirdiği abazanlık psikolojisini feysbuk gibi sadece görüntüde var olan kızın gurununu sadece ekrandan da olsa yüceltmeye yarayan şeye en seksi en güzel en tahrik edici fotoğraflarını koymak sureti ile kendine güveni yerine geldiğini zannederken aynı zamanda güven içinde kukusunu koruma altına olmuş oluyor.

bir yandan egosunu tatmin ediyor bir yandan namusunu! korumuş oluyor.
sebep bu gibi geliyor bana bilmem sen ne düşünürsün?
(bkz: can t touch this) dınınını dınını.
7/24 bikiniyle gezdiklerinden ötürü, çıplak fotoğraflarını koyamayan kızlardır.

ne dedim şimdi ben?
ikinci sınıf modellik yapan kızlar olabilir.

biri fotoğraflarımı beğenir de, bir iş çıkar para kazanırım diye düşünüyorlardır.
göster ama elletme düşüncesinde olana kızlardır. şimdi derler ki, ben bikini ile denize giriyorum, o zaman vücudumu herkes görüyor zaten. mantıklımı evet az da olsa mantıklı. lakin bu kızlardan dolayıdır ki facebookta kim profilinize bakarken 31 çekmiş, kim resminize bakarken attırmış gibi gruplar açılmıştır.
(bkz: iç güzelliği)
aşmış kızlardır.
+ öhöharanıyoprumöhhöh.
- efendim ?
+ öhöhöaranıyorum öhö öhö.
+ gıcık tuttu ya.
- ha tamam.
Facebook'um olmadıği için görmediğim göremeyeceğim kız tipleri.
face muhabbetinin reale akımı sonucunda, popüler ortamın ardında kalımı korkusunun üstesinden "bacakların açılımı ve kadrajın kapsadığı alanın yüzde doksanaltısını etle doldurulumu sonrasında deklanşöre abanılması durumunun" gelebileceği düşüncesine sahip kızlar.
en asil duygunun insanıdır.iyiki vardır. özellikle profili açıksa tadından yenmez.
elimde olsa bunlardan beter olucam ama şartlar sosyal imkanlar el vermiyor mesajı veren kızdır...*
eskiden köle pazarları vardı. insanlar sergilenip satılırdı. şimdilerde ise facebook, yonja, bok, püsür var. bir şekilde insanlar kendilerini sergileyip satıyorlar. tek farkla, bugün teknolojinin imkanlarıyla sistematik olarak köleleştiren, beyni pelte olmuş insanlar "özgürüz" sanmaktalar. hiçbir köle kendini özgür zanneden birinden daha iyi bir köle olamaz.
düşünsel gücünü görsel güçleriyle birleştirip hayranlarını sömürmeye aç olan vampirlerdir.
bazi erkeklerin "offfff cok seksisin agzim acik kaldi" gibi yorumlar yapmasini isteyen kizlardir. bu yorumlari yapan aptal erkekler de illa ki cikar bir yerden.
allah'ın verdiğini kuldan esirgemeyen kızlardır.
'network'unu Türkiye ve bazı arap ülkeleri dışında bir ülke olarak ayarlamasını önereceğim kızdır. önüne gelenin psikolojik tacizine maruz kalmayacağı gibi, türk abazaların iğrenç geyiklerine konu olmaktan da kurtulacaktır.
yakında regl olduklarını belgeleyen tiksindirici fotoğraflar koyacaklarından korktuğum kız grubudur.
(bkz: filiz sevişelimmi)
aa bak burada ne varmış şeklinde yorumları beklerler.
çok çirkinim yazıp güzel olduğunu söylenmesi beklenen ve genç abazanların hemen atladığı fotoğraflardır.
severiz vesselam.
mahremiyet duygusundan yoksun kızdır.
Bakmasına bakarız ama onaylamayız da böyle durumları. Çelişkiye bak sen.
ne sevgili, ne anne olur kızlarıdır.

net.