bugün

f3h5m6o3a2p8g4d9 diziliminde hiçbir harfi ve rakamı tekrar etmemiş , belli bir şifrelemeye koymuş ve en sonunda "işte bunlar hep seks" yazısını kısaltmış olan yazardır efendim.

edit : büyük ihtimal rc4 algoritmasına göre şifrelemiştir. (not : değilmiş)

edit 2 : f3 h5 m6 o3 a2 p8 g4 dizilimlerinin hepsi 1'er harfe denk geldiği ve 7 haneli bir kelimeyi gösterdiğini düşündüğüm şifredir.

edit 3 : gün içinde kullanılan bir kelimeymiş fakat kendi özel şifreleme tekniği olduğu düşündüğüm bu yöntem çözülemeyecektir.
bunlar hep seks. sadece onu okuyabildim.
kesin fake.
mutluluğun kriptolanmış şifresini nickinde taşıyan yazar. deşin beni mutlu olun. irdeleyin! eleştirin! çözün beni! dipsiz kuyulardan çıkarın, günlük vakti üstümdeki zifiri soyun da çözün.

''istbnlrhpseks'' herkes bunu çözmüş. bu nickin en saçma harfleri. ''öptm cnms'' gibi bir şey.
adam klavyeye oturmuş çıkan kombinasyonu nick yapmış kutluyoruz.

görsel
gazete bulmacalarında çıkan, sıradaki harfi soran, iq testlerine benzeyen nick.
ama benim yüksek iq'lu sözlükdaşlarım olayı çözmüş zaten.

eğer fake değilse, hoş gelmiş.
fake ise zaten daha önceden hoş gelmiş, sonuç olarak hoş gelmiş yazardır.
sondaki sekse odaklanın.
Nickinin başında ki kısım sanki proteinle alakalı bir şeydi. Devamı da işte bunlar hep seks. Yoksa başında ki testestron formülü mü?
Abi ne biçim nick bu? (bkz: işte bunlar hep seks)
Hoşgelmiştir.
Subliminal mesaj içeren nicktir.
algoritmik serbest dizilimdir. açık reel sayı ve harf dizinidir. fazla zorlamaya gerek yok.
Şifreli yazardır.
sen bu nick'i alacak kadar kötü ne yaşadın? hadi gel, oturup konuşalım, halledelim. bırak bu nick'i.
Seks kelimesi hariç nicki pek bir karışık olan yazar.

Bence şifresi nickinin aynısını, yoksa iyice karıştırır harfleri.

Edit: 9 dan sonra "işte bunlar hep seks" yazıyor. Okumaya üşenmemeyi denemek iyi oldu.
hayatı boyunca yaşadığı tüm güzel anıları nickine sığdıran yazar.

güneş görmeyen o gözler aydınlığı nereden bilsin? bana aydınlığın tanımını yapacak yazara şifrelemeyi öğreteceğim.
Seks hiç bu kadar karmaşık olmamıştı yazarı.
Şifresiden öptüm.
çözmeye çalıştığım nick.
sonu:işte bunlar hep seks.
Oo gördüğüme göre hack kodları yazan yazardır (yani umarım) . Aramıza hoş gelmiştir.
geçmişi sildiği anda nickini hatırlayamayacağı için tavsiyem: sakın geçmişi silme.
arkasında bıraktığı her şeyi silmek isteyen yazar.

kalbimde ihtilal var içim kaynıyor. keşke şarap bu kadar kırmızı olmasaydı.
seks varsa gerisi teferruattır.
nickaltını açan yazara saygılarımı sunduğum onbirinci nesil.
ne gece karanlığı unutur ne de gün ışığını. ne şarap hayalleri unutur ne de ben adımı.
nickin aslında karmaşıklığıyla kimsenin ilgilenmiyceğini seks kısmının dikkat çekiceğini düşünen yazar. insana "neden o kadar karman çorman şeyin sonuna seks yazmış?" diye sordurtur.
Nicki çok anlamlı yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar