bugün

hiç bir şey yapmam, kendisi bilir. seçimlerinden dolayı onu yargılayacak değilim. zaten bir insanın içinde inanç bittiyse, hiç bir şekilde inanmasını sağlayamazsın.
Saygı duyarım çünkü inanç bireyseldir, herkes kendi doğrusunu seçer.
Severim karımı ne yapayım dinde zorlama yoktur.
yılda 1 ay iftar ve sahurlar için bana özel yemek saatlerini düzenlemesini rica ederim. gerisi mühim değil.
Ateist olduğu halde beni kabullenmişse sıfır sıkıntı.
severim. kafama yatarsa onun için ataistte olurum belki.
Tekrar ateist olabilirim. Veya allah papayı sevdim lan, deist olurum amk.
Büyük konuşmamaksızın mühim şey olması sebebiyle öyle biriyle evlilik için de adım atacağımı sanmıyorum.
Ne güzel ne ilginç fanteziler, seks pozisyonları, swinger falan deneyebileceğiz diye sevinirim. Öteki türlü yok gusüldü, yok mekruhtu, yok dinde yeri yoktu ohooo.
ooo her şey serbest der geçerim.
Mumkun olmayandır. Allahı inkar edenle, kufre duşmuş sapkınlarla evlenmek haramdır çok şukur.
benim açımdan büyük sürpriz olur.
ondan açıklamasını isterim. *
beni aldatma ihtimalininde arttığını bilerek karakterini 2.kez gözden geçiririm.
izlemeyi çok sevdiğim bir röportaj. müslümanlar hakkında 10 dakikalık kısa belgesel gibi.
asıl merak ettiğim şunu izleyip vay tipnizi sikeyim ya diyen müslüman yok mu acaba?
Neden diye sorarım eğer mantıklı bi cevap vermezse boşarım karıyı şu işi mantıksızca yapmayın be arkadaş.
üstüne bir de çocuk istese fln? benim umrumda olmaz mesela.
kitabını zikerim.
kendi bilir yanacak olan o amk.
kutlarım, bir kişi daha aydınladı.
nefes alsın yeter.
Kendi inancı beni ilgilendirmez.. bana davranışını bozmadığı sürece isterse puta tapabilir. Karısını kesen sözde dindarlar varken inanç sorgulamak mantıksız.
inancıma göre nikah düşer zaten.
Sıkıntı yok ,beni sevsin yeter.
Sikip atarım.