seyhine once karisini, sonra kendini diktiren yobazdan iyidir.
Her şeyin çok güzel olacağına inanır.
Evet.
En azından dergahta şeyhinin altında inlemiş koca değildir.
anasının bulduğu kızla evlenen yobazlar anlayamaz gurur, övünç nedenidir kendisi için.
cuhapelidir.
Bar tuvaletinde cinsiyet değiştirme ameliyatı mı yapıyorlar? Bu adam da ne gavatmış, karısını steril olmayan ortamda ameliyat ettiriyor.

Böyle başlığa böyle entry.

Edit: başlığı uplayan entryi silmiş.
Karısı tarikatta üfürükçü gavslara badelenmiş kocaları akıllara getiren koca.
kardeş, kendini ve tüm sülaleni badeletme vaktin gelmiş. hele bi git şıhının karşısına kusturmalı fantezilerinizi yapın. evet.
birey laik olamaz, devlet laik olur. şunu bir türlü öğrenemediniz çomarcıklar.
eşi üfürükçü hocanın kucağında striptizci olmuş şeriatçı kocanın bir tık altıdır.
(bkz: eşi park köşesinde kadın olmuş dindar koca) dan evladır.

https://m.youtube.com/watch?v=ujj5XxY2YBo
(bkz: Penisin sihirli dokunuşuyla birden kadın olmak)

ilginç bi olay.
tarikatlarda badeden badeye oturan dincinin karısıdır. tencere yuvarlanıp kapağını bulmuş şerefsiz ortalarda ben laik'im diye gezmiştir. kaldı ki insanlar laik olmaz. devletler laik olur. dübürüne koyduğumun.
eşiyle ilk deneyimini bar tuvaletinde yaşayıp namusuna sahip çıkarak evlenmiş laik adam gibi kocadır kendisi. evet, kesinlikle.
bunların bir de pastoral biçimde tuğralı doblolarda kanıtlanmış videolu görüntüleri var. genel olarak dağda, parkta geçen pastoral pompa, ne hikmetse şakirtlerden oluşmaktadır. nedense bar tuvaletinde kadın olmuş hiç kimseyi tanımadım ancak köyde mecrada daha 13-14 yaşında kadınlığa direkt geçiş yapanların her gün haberlerini okumaktayız.

(bkz: pastoral pompa)
(bkz: tuğralı doblo)
karısını hacıya bademleten ibne dinciyle akraba olabilir.
Cuckold da yapmış kocadır.
sen adres verde seni de götürek bar tualetine, ayağınızı denk alın akepe köpekleri..
ensarda domalmaktan dizleri nasır tutmuş eleman iftirası.
Kızı 12 Yaşında kuran kursunda kadın olmuş dini bütün baba? diye düşündüren başlık.
Laikler si... n sizi be. Türban takip saksafon çalan karılar gördü bu gözler. Tak türbanı çal saksafonu. Sonra ben şöyle ahlaklı bir kızım. Bakireyim ama yemediğim halt kalmadı.
(bkz: yok artık)
Bar tuvaletinde transgender ameliyatı yapan kafayı tebrik etmek istiyorum. Tıp çok ilerledi azizim.
Kimseyi ilgilendirmeyen kocadır.
Belki hoşaf seviyordur ne biliyorsunuz.
(bkz: godoşların hepsini laik zannetmek)

Kendisini şeyh olarak tanıtıp, müritlerine sikini öptüren adama karısını yollayan gavat da laik miydi?