bugün

merak ettiğim bir tür gelecek hesaplaması mı denir ne bok denirse artık...
bu adamlar şimdi, ya toplumda asimile oluyor zorla hetero yaptırılıyorlar, ya da içlerinde barındırıyorlar bu eşcinselliklerini.
cidden üzücü bir durum, insanın bir maske takarak yaşadığını düşünmek bile düşündürüyor.

bu sözlükte de var eşcinsel yazarlar, biliyorum.
ama işte yaşlanana kadar yazarlıkları devam ederse, bir gün zirve düzenleriz de nasıl yaşıyorlar dinleriz.

şimdiden zirvenin ismini de koydum

(bkz: 12 ocak 2050 eşcinsel dedeler zirvesi)**
sadece merak benimkisi.
eşcinsel dedelerin hayatı nasıl?
geriye dönüp baktıklarında, kaşlarını kaldırarak "vayy be" diyorlar mı?
zorla evlendikleri karısını seviyor ama aklı hala spor salonunda gördüğü ve sevdiği delikanlıda kalmış mı?
olmuyor. hepimizin bildiği üzere eşcinseller 28(yazıyla yirmi sekiz) yıl yaşayabiliyor. allah öyle yaratmış.
birçoğu, afedersiniz büyük hacetini tutamıyormuş yaşlılığında...
amına koyulmuş bir düşüncedir.
hiç mi entelektüel düşünceni yoktur ulan, bu konuda şöyle olabilir böyle olabilir diyeniniz yok mudur?
lanet olsun lan böyle zihniyete.
40 larında menopoza girecekleri için cinsel munasebete de girmeyeceklerdir.
götünü tutamayacağı için sürekli ortalık yere pisleyeceklerdir pis herifler. iğrenç ibneler. bok herifler ya!
amına tekrar koyulmuştur.
kimse kimselere eşcinselliğin yan etkilerini sormamakta, bu olayın psikolojik yönünü sormaktayız.
yahu çok merak ediyorum yemin ederim, ne oluyor bu adamlar???
(bkz: merak ile eğilim arasındaki kolerasyon katsayısı)
(bkz: dedeler)
eğer geçmişini sevdiği ile geçirebildiyse mutludur, her insan gibi. Eğer zorla evlendirilmişse, hep başkalarının istediği gibi yaşadıysa pişmanlardır. Zaten ona buna yaşlılığında sarkan pedofilik dedelerin bu kadar fazla var oluşu bu sebeptendir. içlerinde ukte kalan şeyi artık ne pahasına olursa olsun yaşamak istemişlerdir. Hayatı boyunca kaçtıkları bu duyguyu yaşayabilmek için ise çocukları kolay lokma görüp onlara sarıyorlardır. işte böyle bir iğrençlik yapıyorlardır hayatları boyunca yaşadıkları karaktersizlikten ötürü.

Anal sfinkter kontrolü ile espriler almış başını yürüyor. Şunu diyebilirim ki size; o kadar dışkılamalasını tutamayan hasta gördüm. Bunların içinde "gey olmak" diyebir etyoloji yoktu. Demek ki neymiş; rıza ile yapılan anal sekste deformasyon olmadığı için, sfinkter kasları zarar görmüyormuş. Biraz yumuşar ama biri tecavüz etmedikçe bir şey olmaz merak etmeyin.
http://www.karikaturler.gen.tr/karikatur.php?id=2062
tövbe edilmeye başlanan yıllardır.
Tıpkı heteroseksüel insanlar gibi, pişmanlıklarla, hüzünlerle, mutluluklarla geçirilmiş bir ömrün, son demlerini sakince bir hayat geçirerek, geçen yıllardır.
Gerçek bi gizemdir.
(bkz: açmayın dedeler)
zor yıllardır.

düşün evlenemiyorsun. evlat edinmen yasak.
yalnız bir hayata mahkumsun.
arada sırada ''koli'' dedikleri one night stand kıvamında şeylerle zaman geçiriyorsun.

oysa heteroseksüellerle eşit haklara sahip olsalar her şey çözülecek...
torununa ''deden şöyle kız bulurdu, hızlıydı'' diye anlatmak yerine '' ne vurdurduk be'' diyerek anacağı yıllardır.
Hayata küstürür.