bugün

spoiler

yeni rakibimiz bundan sonra beşiktaş'tır. fenerbahçe'ye ancak onun sınıfına yaklaşabilen takımlar rakip olabilir...

spoiler

yavaş gel saçını başını dağıtırsın dostum. beşiktaş bize rakip olabilir derken ağır abartma var bunda. mersin idmanyurdu mu lan beşiktaş?
ezeli rakibin, kendi stadını bile yapmaktan aciz bir takım olduğunu görünce ister istemez hissedilen düşünce. kesinlikle ezeli rakibimiz sıfatını hakeden takım beşiktaş tır.
bir fenerbahçeli olarak "hassiktirin ordan" denilmesi gerekli durumdur.
durun bakalım böyle pespaye yorumlarla hiç bir takımı küçük düşüremezsiniz.
galatasaray boka da batsa çamura da girse bizim tek ezeli rakibimizdir, tamam nefret ediyoruz sevmiyoruz ama o kadar da uzun boylu değil.
güzel kardeşim yarın trabzon bizi yenerse aynı şekilde entry girebilecekmisiniz?
hani trabzon maçını kazanıp şu başlığı açsan bir nebze eyvallah diyeceğim de bu başlık hiç hoş olmamıştır.
saçma bir önermedir.espanyol her sene şampiyonluğa mı oynuyor da efendim barcelona'nın ezeli rakibi? fenerbahçe olmadan galatasaray, galatasaray olmadan fenerbahçe olmaz kaldı ki sözlükte doğmamıştır ki bu rekabet gene sözlükte rakipler değişsin seçilebilsin.
Polemik yaratma amaçlı bir söylemdir.galatasarayin sansızlığı böyle bir başbakana rast gelmiş olmaktan başka bisey değildir.
şampiyonlar liginde sıfır çekmiş takımın taraftarının salakça söylemidir.

--spoiler--
fenerbahçe 0-3 barcelona
fenerbahçe 0-1 o.lyon
b.leverkusen 2-1 fenerbahçe
o.lyon 3-1 fenerbahçe
fenerbahçe 1-2 b.leverkusen
barcelona 1-0 fenerbahçe
--spoiler--
(bkz: liseli ergen yine büyük bir çıkış yapmış) ama güldürmedi.ezeli rakibin elle dokunur gözle görülür bir başarısı olmaması Galatasaray taraftarlarını üzer tabi.30 yıla yaklaşmış bir süreyle türkiye kupasını alamamış ezik takımın ezik taraftarının karamsar naralarıdır bunlar.ayrıca şunu unutmamak gerekirki galatasaray türkiyedir ve en başarılı en büyük takımıdır.önce geçmişteki başarılara bakmak gerek bir sezonunu kötü geçirmiş bir takım küçük takım olmaz ya da sıradan bir takım.bir de fenerbahçenin başarıdan anlayışı stadsa(ki o da devletindir) daha çok inşaat işçisiyle anlaşmalı futbolcularla değil.
(bkz: yine ortalık karışacak)
bu tespiti için yazara bir adet türkiye kupası hediye ediyoruz.
bir fenerbahçeli olarak katılmadığım görüştür. hala 100 fenerbahçeliye, "ezeli rakibiniz hangi takım" diye sorsanız 99 undan galatasaray cevabını alırsınız. kalan 1 kişi de gelir böyle bir başlık açar işte.
ezeli rakibin sadece spor toto da ezeli olması. ne türkiye kupasında nede avrupada kupalarda semeresinin okunmaması böyle bir takımla rakip olmaktan utanıyorum dostlarım.
bir an bir barcelona taraftarı konuşuyor zannettim ama entry bir fenerbahçeli'ye ait.

Fenerbahçe şu an sanki ts'nin yerinde de böyle yakıştırmalar yapılıyor.

yanlış önerme.
bir kişinin açtığı başlığı tüm fenerbahçelilere maleden gerizekalılara bir çift lafım var ama sırf gs li diğer efendi kardeşlerimizin hatrına susmayı yeğlemek vazifemizdir.