çok da zor olmayan bir şey.

işte çürütüyorum.

evrim teorisi eğer doğruysa, benim dün gece konuştuğum kişi kimdi? bunun cevabını kimse veremez.

edit: anlamamışlar... (bkz: mustafa kencur)
(bkz: ne alaka)
(bkz: dindar kesim çıldırmaya başladı)
(bkz: allah vardır hadi dağılın)
-evet kızlar şimdi plates topuna sıçıyoruz... hazııır...
+ııııghhhh...

edit: ebru şallı hayranları rahatsız...
kendi başlığında kendini göt etmektir. koskoca evrim teorisi lan bu. bunu ortaya atan adam bilgisayar basında abur cubur yerken mi sıctı bu teoriyi de? sen bir entry ile cürütebileceksin.
hadi yavrum git biraz kitap falan oku. bak bakalım adamalr ne kanıtlar sunmuş? sen nasıl bir sacmalık kanıtı ile cıkıyorsun karsılarına.
(bkz: evrim teorisi ni çürüt butonu)
klavye ve onu kullanabilen bir elle mümkün olabilecek eylemdir. "ben bu teoriyi çürütürüm işte yazıyorum, yaaazdıııım, evet al çürüdü", ancak düşünebilen bir beyinle böyle bir durum asla mümkün değildir üstelik küçük düşürür.
konuşmak tek başına da pek tabii yapılabilecek bir eylemdir, ancak onlara da "deli" derler, he eğer söz konusu "diyalog" ise o zaman yapılabilecek hiç bir şey kalmamış demektir.*
allah her insanı eşit ama birbirinden farklı yarattı fakat maymunların hepsi birbirine benzio.
yavaş bir tarafını kırarsın! karşılığını alması gereken girişimdir.
(bkz: sen şakamısın ya)
(bkz: ajdar). demek ki insan daha evrimi tamamlayamamış.
(bkz: ne içtiysen bana da ver)
diş çürüğü gibi.

o kadar kanal tedavisi gördü hala düzelmedi.

o kadar sakız çiğneniyor ki buna engel olmak lazım...
(bkz: banu guven)

(bkz: bu da mi maymunlarla ortak ataya sahip)
(bkz: goz var nizam var)*
şurada bir örneği var: (bkz: #6455121)

ahahha.. sunulan antitezin bilimsel alt yapısına hayran olmamak ne mümkün?
richard dawkins çürütmüştür.
bir tasarımcı var diyerek.
gerçi onun tasarımcısı uzayın derinliklerinde yaşıyor ama.
sonuç olarak hücredeki olağanüstülüğü başka şekide açıklayamamış zavallıcık

http://www.youtube.com/watch?v=5a3nZKMRKF8
"Evrimin aratürleri tükensin. Ve tükendi de..."
evrimi maymundan geldik olarak algılayan tiplerin yaptıgı eylemdir.
(bkz: Darwin sen geçen gün çok iğrenç bi insansın)
seyrettiği videoyu anlayamayanların yaptığını sanacağı birşeydir. Misal dawkins röportajda bir tasarımcı olabilir ama o da yoktan varolmamış olmalı demiştir.
bu kadar kolay ha ? bende izafiyet teorisini tek soruda çürüteyim bari: "50 yıl sonra bu saatlerde n'apıyor olacağım, hangi mekanda olacağım". teori cevaplayamıyor, otomatikman koskoca einsteinin teorisi puff.

işte koskoca einstein bile bu entry'yi girenin saçma bir bakış açısıyla yerle yeksan olabilmekte. darwin olmuşsunuz, bu entry'i girenin yaşı kadar araştırma-gözlem yapmışsınız, hepsi hikaye. saçmalamanın dayanılmaz hafifliğine hiçbir şey karşı koyamaz çünkü.
çarli'den gelmiş olamayız. (bkz: çok özledim lan)
imkansız.
harun yahya* ömrünü adamış, üzerine kitaplar yazmış, çakma belgeler sunmuş becerememiş ama bir sözlük yazarı tek entryle evrimi çürütmüş.*
bir deli kuyuya bir taş atmış bin akıllı çıkaramamış durumuna örnektir evrim teorisi. Kabulündeki gerçek siyahi insanların köle olarak kullanılmasının haklı bir yere bağlanmak istenmesidir yani sömürü devletlerinin kendi halklarını kandırdıkları bir kitle yalanıdır.Ama benim babam maymun annemin hayvanlara daha farklı ilgisi var sonuçta ben maymundan geldim diyen varsa bu o kişinin ve annesinin muhtemelen sarhoşken tepesine binip suçu maymuna atan adamın sorunudur.Neyse halimize şükretmeliyiz anamız belli babamız belli Ta hz. adem'e kadar.Yarası olan tabiki gocunur olum.işine gelirse...