bugün

ilgimi çekebilirler. sosyolojik bir deney olarak...
Abla git çocuklarına bak, kocana süslen, yemek falan yap.
Kocasıyla sabaha kadar seks yapıp korkuyla bekleyip regl olunca ''olley regl oldum'' vb. gibi başlık açıp entry yağdıran sözlük yazarıdır. Kitap yaz biz okumuş gibi yaparız.
sözlükte takılıp ergenlere fantazi melzemesi olmaları son derece sakıncalıdır.derhal bu davranışı terketmeleri lazımdır.sanalda olsa kadın namahremdir.
herkes mi troll anlamadim ki? Yok o değil hepiniz bir olup sözlükçe oyun mu oynuyonuz.

(bkz: ev sahibi olan bayan değil kadın olan yazarlar)

baymak ne la? Sensin bayan, bağğyan.
bayan yazar değil kadın yazardır o. bayan olsa duramazsın.
Ayıklama yapmak gayesiyle merak edilen gerçek.

Burada şair sakata gelip evli yazarların kocalariyla münasebete girmek istememeyi amaçlar.
evli midir evsiz midir? ikiside değil, amma reistir.
Aralarına yakın zamanda katılmayı düşünüyorum.

Toplanıp altın günü yapacağız.

Birazda dedikodu tabi. Pardon bilgi paylaşımı.
Medeni halleri de çoluk çocukları da, demek gayrı içlerinin geçmesini de, ama boşanamadıkları kocalarına mecburen katlanmaları, belki şurada üç beş 18-22lik genç delikanlının hayat menbaı heyecanlarından neşet etmiş bir iki erotik cümle ve teveccüh yordamı ile kocalarının altında inlemeleri de Kimsenin umurunda değildir,

Asıl mesele fıtrattır, huydur, mizaçtır, ışıl ışıl bir kadın yerine hastalıklı bir ruhu ancak rol yaparak, doğal değil ancak zorla çabalayarak parlatmak pek müşkildir. Nasıl da sırıtıyor.

Ve en acısı liseli kızlar gibi sözlük aşklarının kadın arkadaşlarını kıskanıp salak salak hareketlere girmeleri, Takıntı edip, araştırıp, stalklayıp laf sokmak için koşturmaları, Yaşını başını almış, kemal çağına etmiş, çocukluktan sözde sıyrılması gereken kadınlar da bunu yaparsa, bu halkın uzun dönem ergenlık sorununu nasıl çözeceğiz.

Yazık ya.

insan üzülüyor ama insanlıktan nasibine de öyle sıçmış ki nankör insan üzüldüğüne üzülüyor.

Ne yapalım şimdi sihirli ayna senden güzeli var diyor cadı, kimse de kıyamaz kalbini sökmeye bilşyorsun; elma alıp git de zehirle.
Evli ama evli olduğunu gizleyen bir iki tazeden bir iki genç dekolte kaparım diye bekleşen bay yazarlar kadar çok değillerdir.
Anormal olan yazarlardır.
Kocan var gelip burda ne yazıyorsun.
Gece gece başka şeyler yapın. Mesela gece maçı yapın. Kaleye geç kocan şut çeksin. Eğer hatrick yaparsanız uzun adamın istediği gibi örnek vatandaş olursunuz.