bugün

Hayatı boyunca gördüğü tüm evliliklerden çıkara çıkara bunu çıkarabilmiş, evlilikten hiçbir şey anlamamış yazar beyanıdır. Koca ömürün zorlukları, hoşluklarını birlikte geçirmiş binlerce çiftin bunu gördüğünde ne tepki vereceğini merak ettiğim beyan.
Amaç şirket evliliği ise haklı bir serzeniştir.
Böyle yazınca garip geliyor ama ciddi ciddi böyle tipler var.
Buna göz yuman insanları da anlamakta zorlanıyorum.
Evlilik hayat ortaklığıdır. Birilerini rahat ettirmek için kendi rahatını yerle yeksan etme kurumu değil. Klişe belki ama çok doğru, hayat müşterek. Sen yemek yaparsın o toz alır. Sen ütü yaparsın, o çamaşır asar. Ama bunun biraz anneden gördüğüyle de alakası var tabii.
Yok öyle bir şey, erkekler sadece döllerini saçıp tohumlamak ve böylece ölümsüz olmak derdindedir.

Bu tüm erkek türler için böyledir. Hayatın devamının başka yolu yoktur.

Diğer her şey öğretilmiş klişelerdir.
erkeğin midesine giden yol midesinden kapağından geçer. yazın kenara güzel söz oldu.

hayatın büyük kısmı zaten yiyerek geçiyor. ye sindir ye sindir ye sindir. yimek önemli arkadaş. düğünün ertesi günü gelin hanım "herif kalk yemek hazırla" derse o olmaz..
Sonra sözlükte koca koca diye ağla. Yemek yapma , cocuk yapma, temizlik yapma, bir de niki domestik ev hanımı, niye evlensinler seninle. Cok mu guzelsin , ya dazengin.
Yemekle aram yok ama zaten evlenmeyi düşünmüyorum.
Eğlenilecek kızlar eklesin.
evlenme ayağına kendi götünü kurtaracak erkek arayan kadın gibi çıkar ilişkisi üzerine gelecek kuran erkektir. garipsenecek bi durum yok. yüzbinlerce demiyorum bak, milyonlarca kadın var hayatını kurtaracak parası pulu olan bi erkek bulabilmek için dört dönen. sadece bu ülkeyi ele alarak söylüyorum bu sayıları da. o yüzden ikiyüzlülüğünü al sok götüne şimdi.
Yediğin en güzel şey her 'an elinin altında. daha ne istiyorsun. yap bi kase çoraba rahatına bak.
gençtir. deneyimli kişi kuru ekmek yer yine de evlenmez.
özellikle yurt dışından getirttim la bu yüzden. hem kendi yemeklerini yapsın hem de bizimkileri öğrenip pörtföyü geniş tutsun dedim. işe yaradı biraz ama tam değil . zeytinyağlılarda sorun yaşıyoruz biraz *
Nicki ev hanimi olan birinin ev işi yapmam demesi de neresinden bakarsan bak şov...
Az mantığını kullansın.
Eğer Babadan kalma eviniz yoksa Çalışmayan eş, erkeği yorar. Çocuk olunca Geçinmek için iş yerinde yatıp kalkacak duruma gelirsiniz.
evlenme ayağına kendine atm arayan kadınlarla buyursun evlesinler.
Favori yemeği makarna olan erkektir.
Beni tanıdılar siz kaçın.
Yemek yapmayı, bulaşık yıkamayı, çamaşır katlamayı marifet gibi görmeyin herkes yapabiliyor bunları
Komik oluyorsunuz.
kendi terdcihleri olan erkektir. la bi evleneyim de yemeği de ben yaparım sorun yok.
Bu tip erkekler genelde yaklaşık 30larina kadar gezip tozmuş eğlenmiş olup, bu yaştan itibaren de anneleri aracılığıyla memlekete haber salıp evlenmelik düzgün kız ararlar. Çünkü kendileri yeterince eğlenmiştir.

Edit: başlık üstüme kalmış vallahi ben açmadım bu başlığı * .