bugün

evlenince seks yapmak banyo yapmak gibi sıradan hal alır. Belli bir süre sonra ha karının bacağı ha asker arkadaşının bacağı.
O isler oyle olmuyor iste.
evlenmeden sevişemiyorsan problemlisin demek.
babasından tavsiye alması gereken yazar sorusu.

annesinin ellerinden öperim.
Flört döneminde çiftler fazla birlikte olma imkanı bulamadığı için birbirine bir özlemi oluyor. Hele de ilişki daha başında ise taraflar da birbirini tanımaya çalışıyorsa karşılıklı bir merak durumu oluyor.

Evlenme sürecinde işin içine maddiyat giriyor. Her gidilen mekanda hesabı ödeyen erkeğin aslında çok da cömert olmadığını görebiliyorsunuz.Taraflar evlilik gerçekleşene kadar geçen süreçte birbirlerinin belki de daha önce hiç göstermedikleri yönlerini farketmeye başlıyor. Çoğunluk bu durumu hafife alıyor ya da görmezden gelmeyi tercih ediyor. Evlendikten sonra düzelir değişir nasılsa vs deniyor.

Değişmeyen veya düzelmeyen kişi zamanla değersizlesmiyor belki ama ilk zamanlarda yaşanan coşku da kalmıyor. Günlük hayatın getirdiği stres de eklenince bir hayatı paylaşmayan insanlar ortaya çıkıyor.

Özetle sevişmek sevmekten geliyor ve sevgi yoksa sevişmek de istemiyor insan.
Rahat ol, sevişiyorsun ama bir süre sonra kanka oluyorsun.

istesen de sevişemeyeceksin. Bir daha düşün bunu.
7/ 24 diye hayal edilir.
ama sadece hayal edilir.
Evlilerin playlistinin 1 numarası niye yıllardır "gel kardeşim elini ver bana, sev kardeşim neşe getirdim sana" şarkısı sanıyorsunuz? Oradan pay biçin...
işin en başında belediyeden ruhsat alındığından zaman kaybı minimum oluyor. Geriye sadece birkaç güzel söz.
benim yeni ( geçen yaz başında ) taşınan komşularımı baz alırsak cevabı "evet" olan sorunsaldır. bir komşu diyeyim lokasyon falan vermeyeyim de özel hayat mahremiyetine girmeyelim gene de *

maşallahları var davşan gibiler. bizim oralar gece 3 ten sonra falan inanılmaz sessiz oluyor şehrin göbeği olduğu halde. duvarlarda çok ince ilk taşınırlarken üstü kapalı bir kaç kez söylemiştim ikisine de ancak iplememişler beni belli ki.. gece bir kalkıyorum seslerine yatak odaları da tam benim odam ile aynı yere denk geliyor. gecenin ilerleyen saatlerinde gene biraz ses geliyor ama kovalamaç falan oynuyorlar evin içerisinde o sayılmaz sanırım. sabah misal saat 6 da gene başlıyorlar onların seslerine kalkıp işe geliyorum.. buradan çıkarttığım sonuçta işte evet cevabına denk geliyor sanırım.
Eşinin azgınlığına göre değişir . (bkz: derdini sikeyim butonu).
Yeni evli komşu örneği güzel. her gün sesler duyuyorum amk.
ilamlı mahkeme kararı olmadan istediğin zaman olmuyor benim bildiğim.
karı azgın erkek değilse sıkıntı..
erkek azgın karı değilse sıkıntı..

yani olması gereken ya ikiside azgın olacak yada olmayacak..
2 kere evlenmiş defalarca imam nikahı kıymış ve binlerce kez evlenme vaadi ile kandırmış biri olarak o iş öyle olmuyor dediğim yaşanılmış durumdur. eeee el silki ile gerdeğe girmek kolay. ana baba parası ile çapkınlık yapmak da kolay. 2 çay içip bir bacak ellemeyi bira içirip öpüşmeyi ilişkiden sayan bir genç grubuna evlilik nasıl anlatılır bilemiyorum lakin sandığınız gibi değil. karınızın (= kocanızın) yüzünde ki mutluluk yaşadığınız onlarca orgazm'a bedel olabiliyor yeri geldiğinde. ya da bebeğiniz ağladığında o uyanmasın diye yataktan kalkıp bebek ile ilgilenmek zaferlerin en doyumsuzu oluyor. evlendiğiniz zaman seks 5. 6. plana iniyor. amacınız seks ise evlenmeyin gençler çünkü evlilik seksi öldürüyor.
özel zamanlar haric karsilikli isteniyorsa evet....
karşı cinsin baş ağrısıyla başlayıp yorgunlukla bitirdiği senin de mal gibi kaldığın durumdur..
bu yüzden evleneceksen hiç evlenme.

bir soru. bir öneri.
Yeni evliyken evet. Yaşlanıncada offf genemi yaaa durumları
Tam olarak. (bkz: bugun olmaz başım ağrıyo)
hayır. tabikide belli saatlerde ve şekillerde. misal amuda kalkarak sevişebiliyoruz.
Bakalım evlenince de bu kadar istekli olabilecek misin yoksa başım ağrıyor, yorgunum tiplerinden mi olacaksın.
Musluk mu lan bu?

Garip soru.
(bkz: ölüler de sanıyor ki diriler her gün helva yiyor)
Tabi lan manyak mısın ?