bugün

aşık olunabilesi adamlarla aynı adamdır. aşık olduysanız zaten karşınızdakinin tüm kötü özelliklerini göremeyeceksiniz. her şeyi size harika gelecek. yani evlenilesi adam olarak gördüğünüz adamı da aşk bittikten sonra öyle görmeyeceksiniz. kimse dört dörtlük değildir özellikle de ben dört dörtlük değilim diyerek bakarsanız olaya çok daha az üzülürsünüz. efendi erkek yerine piç erkek tercihine gelince de piçliği ne ile alakalı gördüğünüze bağlı baylar. sizin piçlik olarak tabir ettiğinizi ben renkli yaşam olarak algılıyorum. mesela kendi evliliğimden beklentim haftada en az bir gün dertleşeceğiz eşimle. bu ister balkonda elimizde çay ile, ister rakı sofrasında, ister şık bir restaurantta. herkes karşısındaki için hafta boyunca ne yaptığını söylemeli, neler yanlış anlaşıldı neler istenildi yapılmadı tartışılmalı. evet ben dövme yapmak istersem yapmalıyım ve o da isterse yapmalı. dövmesinden öpmeliyim onu. mesela gecenin bir yarısı beni kucaklasın sahile koşalım beraber. şimdi bu isteğin içinde piçlik hangisi? dövme mi? rakı mı? sahil mi?
(bkz: Jonny depp)
araç park yeri gibidirler. daima dolu olurlar.
(bkz: james marsden)
(bkz: bay ask)
türk olmasın mümkünse.
Ozellikleri kek tarifi gibi buraya yazilmayacak kadar guzel adamlardir.
bknz:Ben
Ben değilim.

Edit: eksici. Aklına piç, yavşak bi tip geliyo di mi? Sen de haklısın *
-zeki
-yakışıklı
-ve karizmatik
Tıpkı yüce tanrımız Adnan Oktar gibi.
..........evlenilecek adamlar..............

- kadına doymuş erkeklerdir.
...........onlar evlenir mi,..............

- o da ayrı bi soru.