bugün

Fark etmez.

Gelsin yamacıma.
Yormaması.
Beyaz ten, sıkı kalça, beyefendilik.
manyak olmaya karar vermesi...
yalan yok, öyle çoğu kişinin dediği gibi sadece kafa uyumu yetmez. sabahları uyandığında tatlı suratını seyretmeyeceğin, aşkla sevişip çocuk yapmayacağın biriyle asla olmaz. bazı şeyleri yaşamıyorsan ve başkaları bu konuda şanslıysa asla öteki adıma geçmek istemezsin. ya hayallerinle yaşarsın ya da hayallerinle ölürsün.
Bir tık komik olması yeterli.

Benim şakalara ben bile gülmüyorum.
görsel
zeki çevik ahlaklı.
oturup iki kelam edebilelim be kardeş. zeki olsun bide yani. bir sonraki cümlesini merak edeyim.
sevgi, saygı, sabır. Bunlar olsun sırtınız yere gelmez.
Çok klişe duracak, inandırıcı olmayacak belki ben de eskiden klişe bulurdum ama bu hayatın çirkefliğini görünce yanındaki insanın vicdanlı, samimi, dürüst olmasını her şeyden önce önceliyor insan.

Bir de mizacın uyuşması lazım. Benzer hisleri yakalayabilmek, hoş zaman geçirebilmek..
akıl- öz güven ve tebessüm etmesini bilmek.
rihanna oladı eyiydi, scarlet cohanson da uyardı.
Pembe meme ucu.
konuşarak anlaşabilecek beyne sahip olması. bir erkek için mühim bir özellik bu.
özverili olması güven vermesi ve dozunda ilgili olması vs...
çok var boşuna hayal kurmayalım.
Yaş ilerledikçe azalan istekler silsilesi. Gözünün üstünde kaş olsun seviyesine düşürmesin Rabbim.
Vajinasi olup nefes alabilme yeteneği varsa gerisi teferruat.
Beklentiler sadece üzer.
Evlenmeyin bence, evlenme parasına ev alın.
Zeka, güzellik ve ahlak kriterlerimi karşılaması gerekiyor. Yoksa hiç bu külfetin içine girmeye gerek yok.
komik olması.
erkekse
kot pantolon giymeyecek bunun harici her şey giyebilir en azından cuma namazını kılacak orucunu aksatmayacak

karıysa

namaz kılacak başı kapalı olacak çok konuşmayacak boş boş gülmeyecek.
hristiyan olması.
beyni olmasi..
Baba olsa nasil olurdu sorusunun cevabına bağlıdır.
Pembe nufus cuzdani.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar