bugün

sevgilisinin saçlarını taramayı seven erkektir.
(bkz: benimle evlenir misin)
evinin erkeği, çocuklarının babası olabilecek, evden işe işten eve gidip gelen, gözü karısından başkasını görmeyen, anlayışlı, cömert, nazik, romantik erkek.
karısını ve çocuklarını sahiplenip, koruyup kollayabilecek, dürüst erkektir.
bir tane buldum. canımı sıkmazsa evlenmeyi düşünüyorum.
özelliklerine geçecek olursak işte.
hiç sesi çıkmıyor. ben ne dersem evet diyor. benden habersiz tek bir adım atmıyor. son derecede sadık. aldatmaya meyil bile etmiyor. hayatında iki kadın var biri ben biri annesi. haftada bir gün mutlaka çiçek alıyor. özel günleri hatta özel saatleri hiç es geçmiyor. sürekli bana sürprizler yapıyor. yani bay mükemmel sanki.****
destekli yalan atabilen erkektir
http://www.kizlarsoruyor....mdir-nasil-olmalidir.html
dinine evine eşine bağlı olabilecek erkektir.
herşeyiyle iyi bir baba olucak olan, evine erken saatlerde gelebilmeyi başarabilen, evinde olmaktan mutluluk duyan erkek modelidir.
eline kadın eli değmemiş bakir olan erkektir.
adam olan kişi.
gönül yarası filminde, meltem cumbul kızının saçlarını tararken öğüt verir, yakışıklılık değil merhamet önemlidir kızım, diye. evlenilecek erkek önce sizi çok sevmelidir, sonra merhametli olmalıdır. gerisi teferruat.
namuslu olmalıdır.**
yaşanılan her ne olursa olsun ayrıldıktan sonra bile gizli tutan erkektir. ağzını yaya yaya bi zamanlar muhabbeti olduğu kızlardan bahseden erkekle bırak evlenmek aynı ortamda bile olmayı kaldıramıyorum lakin.
iyi erkektir.
soyadı önemlidir.
kadınların kararlarını verebilecekleri önerme.
18 yaşında liseli kızlar için* 35 yaş üstü paralı, saçları seyrek, hödük ve sübyancı erkek.
aşık
dürüst
ahlaklı
sadık
güvenilir
şefkatli-merhametli
nazik
neşeli
eğlenceli
efendi
yüksek tahsilli
entellektüel- kültürlü
yakışıklı
paralı
arabalı
arabasını güzel kullanan
gözlüklü/gözlüksüz
kumral/esmer
saçı dökülmemiş
zayıf
uzunboylu - uzun bacaklı
güler yüzlü
konuşkan
sakin
saygılı
çiçek - hediye alan
para harcamaya çekinmeyen , cömert
annesine aşırı düşkün olmayan
mutfakta becerikli olan
yatakta mutlu eden
çocuk isteyen/ olmuyorsa ısrar etmeyen
iyi baba olabilme özelliği taşıyan
çocuklarına anne gibi bakabilen
eşini çocuklarını öpen - koklayan, saran - sarmalayan
her daim eşine ilk günkü gibi aşık olan ,aşkı hiç bitmeyen .... yen....yen...yen....
ayakları üzerinde durabilen, ana kuzusu olmayan, karakter sahibi, saygılı ve kültürlü.
ergen ve ergen kafalı kızların istediği erkeğin tam tersi.
(bkz: ikinci el erkek)
demek ki bunları evlenilecek olanları erkekk oluyormuş, ben bunu bilmiyordum, kimse söylemedi bana!
başlık tuz ruhu gibi erimiştir, ben silmiyciim kalsın böyle, başlığın babasını evladına sahip çıkmaya çağırıyorum.
ve başlık silindi, başlık taşındı, yine de silmiycem lann!!
eksileme, silmiycem dedim.
Dürüst,yakışıklı,iltifat eden ama iltifatlarında mübalağaya kaçmayan (deveyi pire yapmayan) erkektir. (bkz: entryde kendini tanıtmak)
aldatmıyor ve sevdiği kadına deliler gibi aşık olabiliyor olması en geçerli kriterdir.
iyi bir baba, iyi bir eş olabilecek bir erkektir.
(bkz: kalemime sinek kondu) *