bugün

pek burc konularina inanmiyor olsamda, korc burcu kadininin dahil olmadigi grutur.
ikizler harici diğer burçların içine girebileceği grup, aman uzak durun bu ikizlerden aynı insanda 2 değil 22 karakter var valla.
evlenilecek bayanların yoğunlukta olduğu mekanlar daha kullanışlı olabilir kanımca.
Kesinlikle yengeç burcu.
kesinlikle koçtur o koç.
öküz burcu erkeğinin aklından geçendir.
boğa burcu kadınıdır. net.

not: boğa burcu değilim.
oniki burçtan herhangi biridir.
(bkz: yay)
nefes alsın yeterciler için hangi burç olacağı önemli olmayan durumdur.

(bkz: koç) (bkz: boğa) (bkz: ikizler) (bkz: yengeç) (bkz: aslan) (bkz: başak) (bkz: terazi) (bkz: akrep) (bkz: yay) (bkz: oğlak) (bkz: kova) (bkz: balık)
boğa burcu bağlıdır bu yeter.
(bkz: akrep burcu kadını)
(bkz: yengeç burcu kadını)
(bkz: koç burcu kadını)
yay burcu olmadığı kesindir. (bkz: yay burcu kadını)
(bkz: boğa burcu)
(bkz: terazi burcu)
(bkz: akrep burcu)
(bkz: koç burcu kadını)
burca inan veya inanma, böyle bir ciddi meselede işini şansa bırakamayacağına göre mecburen ikizler ve yay burçlarını dışarı atacaksın!
akrep burcu kadınıdır efenim.
tabi ki (bkz: ikizler)dir. uyumlu insan, güzel kişilik, hoş sohbet daha nolsun.
tartışmasız balıktır.
amburcu mensubudur genellikle.
(bkz: dest-i zodyak)
am burcudur. ha bir de kişisel olarak kesinlikle koç burcu kadını, oğlak burcu kadını diyorum.

not: koç burcu erkeğiyim.

not2: şu an balık burcu kadını ile ilişkim var. böyle tezat bir olay. sevgilimle çok iyi anlaşıyoruz, ve burcunu değiştirmek için mahkemeye başvurucam.
Terazi burcu kadını değildir özellikle koç ve başak burcu erkeği iseniz. Denendi tescillendi olmuyo o ilişki benden demesi.
kesinlikle oğlak burcu ve koç burcu değil. hepsini kapmışlar lan. bir koç burcu erkeği olarak tek kaldım. ben tek siz ikiniz.
nefes alan burç.
güncel Önemli Başlıklar