Esnafın hakkını bulduğu cevaptır. Klişe olacak ama milletler hak ettikleri şekilde yönetilir. Gevşek ve üç kağıtçı millet, gevşek ve alavere dalavere ile yönetiliyor işte. Keşke başımızda cehape olsaydı, onlar bari rakı verirdi. :/
Söyleyecek çok söz var ama neyse.

Zamanı gelir elbet ...

görsel

Partisinin 7. Olağan Kongresi için Malatya'da bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafla diyaloğu dikkat çekti. Servisçi olduğunu belirten vatandaş Erdoğan'a, "işsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz" dedi. "Bu bana çok abartılı geldi" yanıtını veren Erdoğan, "Keyif çayı bu. Bu çayı iç" diyerek çay dağıttı.

https://www.sozcu.com.tr/...dedi-cay-dagitti-6097551/
iyi ki ot vermemiş.

Al yıvrım bunu bi çek keyiflenirsin.
o ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin değil miydi ya ? eee zaman değişti artık yöneticiler ekmek bulamıyorsanız çay için diyor daha mı insafsız ne çayla karın mı doyar ?
18 yıllık iktidarı boyunca rte yi ilk defa alkışlamama sebep olmuş cevaptır. bunlar bunu hak ediyorlar. sandığa gidip dönerken pek keyiflilerdi "reyiz bizi uzaya çıkartacak 2023 de hedef 2023 mihehehe" diye sırıtıyorlardı. g.tlerine giyecek donu olmayan adamlar ekonomi çoh eyi her şey çoh eyi diye gezerler ise rte de kalkar böyle cevap verir işte.

helal olsun reyiz sana hiçbir zaman tek bir oy vermedim ve asla vermem ama bunlara yargı dağıtmaya devam ettiğin sürece alkışlarım her türlü..
görsel

işte cevabı.

Yazık ...
Abartılı. Oysa Her gün askıdan bayat ekmek yese gene aç kalmaz halkımız. Daha ne istiyorsunuz? Bir de utanmadan zeytin peynir bakliyat mı yiyeceksiniz olm. Çay vermiş işte, çay için boş mideye.
Balık baştan kokar.

(bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri/#28033287)

Oy verdiniz, yediler, yine yine oy verdiniz, böyle oldu..

Kuran'da konuyla ilgili olabilecek çok ayetler var:

(bkz: firavun halkını küçümsedi onlar da itaat ettiler/#28033525)
Çay önemli tabi.

Karın doyuruyor sonuçta bu meret.

Swh.
Valla ben gidip burda bazılarına aynı şeyi söylesem güler geçerler. Ülkenin yarısı aç ama diğer yarısı altın, dolar, otomotiv, daire, arsa zengini. Kimse kimsenin halinden anlamaz. Sen kiracısın onlar ev sahibi.
Aynı adam bugün şaka yaptım demiştir.donmenin de hızına bak.
Bugün aynı esnaf eline tutuşturulan kağıdı okuyup Tayyip’e yalakalık yaptı.
Olayı haberleştiren Sözcü gazetesi ve yazarı ismail saymaz’ı hedef aldı.

Yani... bunlar hakediyorlar. Bunlara su veren itfaiyenin hortumunu sevsinler.
Umarım daha kötü günleri de görürler.
ekmek yoksa yarrak ye kardesim. aliskinsiniz zaten.
ananıda al gel güzel bir keyif çayı için demiştir.

bunda eleştirecek bişi yok bence.
Ekmek bulamazsanız pasta yiyin dememiş iyi ki .