bugün

En basiti pilav.
Sebzeli köri, kabak salatası, orman kebabı.
Yımırta.
Waffle ve tavuk sote.
Peynir zeytin ekmek takılıyorum genelde ama arada bir özeniyorum böyle bir tencere makarna yapıp yiyeyim diye lakin yiyemediğimle kalıyorum.
tefal fritöze patlıcanı(tekerlek şeklinde kesip),şeker domatı,pattisi,teker şekilde kabağı,kıl biberi doldurup birlikte kızartmak.sarmsaklı yoğurt döküp yemek.
Kimbap, ramen, buharda ekmek, noodle..
Makarna yada ekmek arası falan. Yumurta'da olabilir.
Bozbaş, eşek etinden kebab, eşek etli nohut, eşek kıyma, eşek pirzola, eşek köftesi.
(bkz: BiM pizzası)
Ekmek arası domates biber salatalık yanında musluk suyuna link.
-Calamari Fritti,

-Insalate Di Cesare,

-Sphagetti/Lasagna Bolognese,

-Crescioni,

şaka la bim pizzası.
ay ışığında pişmiş portakallı pekin ördeği. şaka lan karpuz - peynir.
Pizza olabilir.
Gecen gun patates kabak patlican sogan biber 2 tane bageti zeytinyagi salça pul biber kekikle soslayip firin posetinde pisirdim. Oss.
bir dilim yağlı beyaz peynir üstü zeytinyağı ve kekik.
evde tek olunca insanın yediği hiçbir şeyden keyif aldığını sanmıyorum, en azından ben almıyorum. hiçbir keyif almadan yiyeceğim yemeklerin de pek önemi olmadığından ne karnı çabucak doyurup hızlı hazırlanıyorsa o.
Nohut dürümü.
Balık, çiğer, tavuk bonfile.
dolma biber şahitlerim var.
hazır çorba,noodle.

evet yemek yapmayı bilniyorum.
Gerçekten düşündüm ben evde yalniz kalinca ne yemek yapiyorum diye ama yok bulamadim.
Salçalı yumurta.
iki kişi kalınca kekikli-pul biberli yumurta.
Üç kişi kalınca kaşarlı omlet. (Kaşar devreye girince yumurta olmaz o artık nedense)
Dört ve daha fazlası için ise hiç uğraşamam o kadar yumurta pişirmeye, baksınlar çarelerine ben mi doğurdum aq.

Başka da yemek bilmiyorum zaten.
Hazır çorba.
Tavuklu salata