bugün

evin içine bahçe yaptırarak, bahçenin içinde panda beslemek.
en büyük hayallerimden biridir. gerçi kim kimi besler tam bir muammadır. zira pet shopta bulunabilecek türden bir canlı değildir sizin bizzat ayağına gitmeniz gerekmektedir yok çinliler seri üretime geçerse bütün sahip olduklarımı satıp yaşaması için bir ortam oluşturup birlikte yaşayacağım canlıdır. ne o öyle oyuncak ayı gibi sarıl sarıl uyu. arada bi güreş tutarsın on numara ev arkadaşı işte. ver bambusunu yaşasın hayvanceğiz. hele bir de facebook hesabı açılırsa tadından yenmez.
(bkz: köpeğe facebook hesabı açmak)
nesli tükenir, bir daha bulamam diye çinden getirdigim pandaya bambu bulamadigim icin et veriyorum. Hayvan et obur oldu. artik eline gecen bambulari kraker niyetine cayla falan yiyiyor.
eğer ''de'' bağlacından bihaber olan bir yazarın beyanı ise; bi ahır mahır yok muydu dedirtebilir. (bkz: pan)
bi tanesini evimin balkonunda besliyorum. yemek artığı, makarna, pilav özelllikle de et suyuna ekmek en sevdiği yiyecekler. adını ilyas koyduk. başka bi dişi panda sahibi sözlük yazarı bulursam çiftleştirmeyi düşünüyorum.
Az kalmıştır.

Yatarken ayağımı atarım göbüşüne.
Çin komunist partisi üyesi değilseniz imkansıza yakındır.