bugün

yıllar önce taksimde oturup konuştuğumuz, zamanında iyi anlaştığım insan.

çok tatlı kızdır. tv'de görünce biyerden tanıyorum dedim ama bu başlığı görene kadar onun olduğunu bilmiyordum. yeni öğrendim. tebrik ediyorum kendisini.

yıllar sonra gelen edit: yapacağınız geyiği sikeyim, yeni gördüm. ne mal adamlarsınız lan?
eğer bu bahsedilen eva, bir zamanlar istanbul anadolu yakası maltepe'de oturan eva dedovaysa eski sevgilimdir. yalan yok, caps yok mu lan?

edit: evet tam da o. vay anasını be, tuhaf oldum lan.
yıllar önce mustafa keser konserinde sabaha kadar halay çektiğim hatundur ayrıca.
Güzellik abidesi , Aşk Tanrıcası , Meleklerın en cekıcısı.
yıllar önce tokasını alıp kaçtığım hatundur. ama o eva bu eva mı tam bilemedim.

bu ne amk bu nası ünlü lan, herkes tanıyor hatunu?
yıllar önce gadasını alıp kaçtığım hatundur. ama o eva bu eva mı, o gada bu gada mı tam bilemedim.
yıllar önce ilkokulda çöp tenekesinin başında beraber kalemimin ucunu açtığım hatundur.
yıllar öncesi bmx bisikletimle çarptığım, ağlamaya başladığında rol yapma be dediğim hatundur. dizi oyuncusu olacağı belliydi.
'yıllar önce' beraber doğduk. aynı hastane odasında. ne günlerdi...
yıllar önce sevişelim dediydi de kabul etmemiştim. *
Kavak Yelleri'ni seyretmeyi çoktan bıraktım ama dün zoom yaparken takılınca bu hatunu gördüm. Öykü karakteriyle diziye girmiş ve bölümün sonuna doğru Güven (Sarp Apak) ile öpüştüğünde "ulan bu oyunculuk ne güzel iş ya" diye düşünmeme vesile olmuştur. Ben Kavak Yelleri'ni seyretmemeye devam edeceğim ama bu kızı bu çıtı pıtılıkla, bu sempatikliğiyle bir yerlerde görmeye devam edeceğiz eminim. Çok rahat oynuyor bir kere... Sempatik falan dedik ama Cem Yılmaz'ın sempatiği gibi değil, bayağı güzel kız. Erkeklerin geçmişinde, çoğunlukla da lise yıllarında bıraktığı bir manyak, deli dolu, ulaşılamamış güzel kız hatırası vardır. Eva Dedova bu hatıranın tekrar somuta bürünmüş hali gibi. Özellikle burada hakkında yazılanlara epeyce de güldüm. Demek ki cana yakın görüntüsünün samimi. Çünkü kız ile tanışmayan, dans etmeyen kalmamış.
yıllar önce çok beğendiğim hatundur.aylar öncesine kadar da beğeniyordum.fıstık diyordum.kavak yellerinde görünce makyajsız güzel dediğin işte budur dediğim,kedi gibi hatundur.artık beğenmiyorum.çünkü twitter profil resmi beni derinden etkiledi.sizi de etkileyebilir.

http://twitter.com/#!/evadedova
kavak yellerinin son bölümlerinde oynamış olan çok güzel bir hatun. bakışları delip geçiyor.

http://s55.radikal.ru/i147/1107/40/3297c03762b3.jpg
yalan dünyanın son bölümünde sarp apak'ın sevgilisi canlandırmıstır.
kavak yellerinde tam dikkatli izlemedim ama yalan dünyada çok vasat rol yapan bayandır
kurt seyit ve şura dizisinde tatya rolünü canlandırmaktadır.
yeni başlayan babam ve ailesi dizisinin kadrosuna katılmış olan, sıkça tuğçe karabacak ile karıştırdığım güzel kız. ne de olsa rus kökenlidir ve tuğçe den 10 kat güzeldir.

eva: görsel

tuğçe: görsel
Güzel oyuncudur harbiden kazakistan doğumlu mu merak ettim desem yalan olmaz.