bugün

eurovision 2011 i azerbaycan kazandı ama sahneye çıkan nigar türk bayrağı ile çıktı sahneye. çok gurur duydum. işte milleti sadıka. işte kardeş azerbaycan.
duygu yüklü bir an yaşatmış olan durumdur.
gurur verici bir hadise. kardeşliğimizi tüm dünyaya duyurmuşlardır. tebrikler azerbaycan.
stada girerken "ermeni dostları"nı kırmamak için azerbeycan bayraklarını toplatanlar utansın! nigar kadar yürekli olamadıkları için utansınlar, o insanları kırdıkları için utansınlar...
milleti sadıka osmanlı zamanında ermeniler için kullanılmıstır. azerilerle zaten aynı soy'danız niye sadık olsunlar.
katılamadık belki ama birinciliği kazanmışlık hissi yaratmıştır. helal olsun. kardeşlik budur.
lan duygulanmamak elde mi? hele türkiyede türklüğü kabullenemeyen piçleri gördükçe insanın tüyleri diken diken oluyor.

bir zaman sonra gelen edit: genç piçler rahatsız!
azerbaycan kazanınca biz de kazanmış sayıldık denilmesinin nedenidir.
tüyleri diken diken eden hadisedir.
bayrağı görünce bilinçli yapıp yapmadığını sorguladığım lakin pek bir sevinip gururlandığım hadisedir.tebrikler vallahi.
finalde olmasakta bayrağımız dalgalandı bee...
içimizi kıpıp kıpır eden hadisedir.
türkiye olsaydı da birinci olsaydı, sadece bu olay için bile, bu kadar sevinmezdim.
iyi ki varsınız azerbaycan, hak ettiniz, hak ediyorsunuz.
sevgiyle kalın...
gururlanmama sebep olmuştur. inşallah nigar´ın elindeki bayrağı tayyip´de görmüş ve o bayrağın ne kadar değerli olduğunu anlamıştır.

teşekkürler nigar.
türkleri sevmeyen avrupa'ya kapak olmuştur.
gururlanmamı ve sanki ülkemiz eurovision'u kazanmış gibi sevinmemi sağlamış olaydır. bu da bursa'daki ermenistan milli maçında azeri bayraklarını çöpe atan rte'ye kapak olsun.
aynı olgunluğu yarışmaya katılan tüm türki cumhuriyet bayraklarını onurlandırarak milletini de onurlandırması gereken bizimkilerin yapamaması ne kadar ilginçtir değil mi?
onlar bize sarıldıkça biz büyük abiyi oynamaktan onlara sarılmayı unutuyoruz.
ne kadar kırıcı hareketlerimiz olsa da onlar bize sarılmaktan vazgeçmiyorlar.
milletine sadık nesillerin hayranlıkla izlenen çocukları onlar.
hükümet eli ile azerbeycanımıza ettiklerimizi de ayrıca hatırlatmak isterim.
bir millet iki devlet olduğumuzun göstergesi olan olaydır. gönüller daha fazlasını ister. gönüller sadece halkların değil, aynı zamanda yöneticilerinde omuz omuza olmasını temenni eder.
bugüne kadar bizim tarafımızdan bir kere bile gerçekleştirilmemiş hadise.
tek taraflı kardeşlik.
(bkz: tebrikler blue)
zaten sallamadığım bu yarışmayı bide türkiye olmadığı için hiç merak etmemiştim fakat şu türk bayrağı dalgalanmışta ben göremedim ya. pişmanım sözlük bir videosunu izliyeceğim en kısa zamanda.
helal olsundur.
yüksek sadakat denilen hırsız üç kağıtçı grubuna kapak olmuştur.
teşekkür ediyoruz nigar'a. tabi bu kadarını beklemiyordum ben şahsen.
Türkiye elenince Türkiye'nin eleneceğini bilseydik şarkıyı Türkçe söylerdik diyen Azerbaycan,yarışma boyunca Türk bayrağını bırakmayan Azerbaycan,Kazandıklarında sahneye Türk bayrağı ile çıkan Azerbaycan'ı tebrik etmesek ayıp olur heralde.
(bkz: kurban olsunlar size)