bugün

ekranın sağ alt köşesinde kendisi için ayrılan küçük bölmeye sığmayarak güldürmüştür.
iki kelime ile "çok şişkodur".
(bkz: akrep nalan)
(bkz: malta karpuzu)
(bkz: yoklukta gider)
kendisi yüzünden arka planda malta'nın sadece 1/9'unu görebildiğimiz hatundur.
thea garrett olabilir kendileri.
geçen sene malta adına yarışan sanatçıya benzemektedir. o mudur bilemem.

edit: evet o kadan çıktı. Birkaç kez yarışmılığı vardır. Yanlış hatırlamıyorsam iyi de derece yapmıştır. *
malta'daki herkes mi şişko sorusunu sorduran kadın. kilo sınırlaması falan var diye düşünmeye başladım artık. sunucu olmak için +90 kg falan gerekiyor herhalde.
bismillah!! malta adası dile geldi konuşuyor!
işinde başarılı kadındır.

yani oraya çıkardıklarına göre öyledir herhalde. bize ne * şişmansa şişman nikahına alacaksın sanki.
(bkz: eurovision sevinci hüzne dönüşmesin)
izlanda ve irlanda adına yarışmaya katılan iki şişko kadından sonra 3. olarak yerini ekranlarda almıştır. fakat o sağ köşedeki yerine pek sığamadığı için yan döndüğü gözlerden kaçmamıştır.
(bkz: chiara)
(bkz: allah ım ya) *
(bkz: alexander rybak lena evliliğinden doğacak çocuk)
küçücük ekrana sığabilmek için çok uzaklardan görüntülenen kadındır.
zira poposunu gösterse lena'dan daha çok dikkat çekmesi beklenen kadınlardan biridir.
maltanın milli gelirini tek başına yemiş kadındır.
(bkz: şişko kadınların hunharca sevişmesi)
alınan son istihbarata göre malta bunun içinde gizlenmekte imiş. ulan ben de diyorum bu ülke neden dünyadan bu kadar kopuk.
yemin ediyorum bu tanımı ilk ben yapacaktım. demek ki herkes kafayı bu kadına takmış...

evet efendim çiçekler arasında bir böcektir. güzel balkan kızlarının, kafkas kızlarının ve kuzey kızlarının ardından soğuk duş etkisi yaratan kadındır.
sosyal mesaj vermek için ekrana getirilmiş kadındır. ya da bu işi bilen başkası yok.

-malta nerde gören var mı ?
+malta mı malta ne arar la dünyada?
ülkede ingilizce bilen tek kişinin olmasından şüphelendiim kadındır.
ben kadının tamamını göremedim ekranda gören varsa link gönderebilir mi.
malta;

anlaşıldığı üzre çin nüfüsünün binde 1'i olabilir ama kilo bakımından hemen hemen aynıdırlar.
maltanın ta kendisidir. zaten malta da bu teyze kadar bir yer.