bugün

sabahları birkaç tane yediğim bisküvi.
Benim yerime de bir kaşık alın bari.
görsel
Bu gece de sütte cicibebe yüzdürüp batışını seyrederek hayatı sorguluyorum.
tuzlu çubuk kraker, tatlı sütlü eti cici bebe.

daha iyisi daha keşfedilemedi...
sütle kaynatılınca katılaşıyor. içine çikolata da atınca puding vari bir şey oluyor.
fazlasıyla güzel şeylerden biridir.

bana hediye olarak alabilirsiniz.
evett. **
bu aralar süt ile karıştırarak yediğim muazzam yiyecektir.
Yaşım 50 olsa bile vazgeçmeyeceğim rafine zevklerimden biridir.
(img:#2026013)

Kilo almaya dewamke.
Sütten nefret eden biri olarak cici bebenin değerini çok iyi biliyorum. Kazık kadar adam olsam da cici bebe ayrı bir şey aga.
Ne kadar büyürsem büyüyeyim tadının güzelliği değişmeyen bisküvi. Yanında kocaman bir bardak süt ile çok daha güzel.
Bir yaş altına paketli gıda yediren zihniyet kendisi kabız olsun inşallah.

Bebe bisküvisidir ama bebeklerden çok yetişkinler tüketir.
1 yaş altında kabızlık yapar,sonra o ufacık göte fitil sokamaz,perişan olursun.
kocaman adam olsam da, her ay bir büyük kutusunu bitirdiğim efsane kahvaltılıktır.
ayrıca oldukça da faydalı, besleyici.
Arada bir yediğim ve çok sevdiğim bir bebek maması. tadı kokusu çok güzel. Yalnız Sütü çok ısıtarak yapınca bayıyor, o yüzden ılık yapın.

Bir de bunun Tek başına kilo aldıracağını sanmıyorum ama yine de siz bilirsiniz.
Sütle ezilip yendiğinde, tatlı krizine en acil çözüm olacak pratik tatlıdır.
sütün içinde tamamen ezip biraz da bal katıyorum. kusana kadar yiyorum. Hayvan gibi yiyorum. Çılgınlar gibi. Tutkuyla. Yani böyle karnım şişene kadar yiyorum bir paket. sonra pişman oluyorum. Sanki günah işlemiş gibi hissediyorum. kötü bir şey yapmış gibi suçluluk duyuyorum. böyle cami tuvaletinde mastürbasyon yapmış gibi. sonra bu duygu azalıyor. Ama hiç bitmiyor. Gece rüyamda pakedin üstündeki mavi gözlü bebeği görüp ağlayarak uyanıyorum. sonra döngüyü tekrarlıyorum. Tanrı günahlarımı affetsin. 10 yıldır cicibebe kullanıyorum. bırakmayı hiç denemedim. Aslında bırakabilirim ama, ben bırakmak istemiyorum.
Acaip lezzetli ve kalorili yiyecek. Koca paketi yiyebilirim sanırım.
o bir itiraf sözüdür, çocukluktan bu yana sizi bırakmamış tek şeydir. (bkz: evet cicibebe yiyorum)
Genellikle kahvaltimdir kendileri. Boyle bir lezzet yok
Çayın yanına güzel giden bisküvilerden.çocuklar için ama bizler de ara sıra tadıyoruz.napalım çok güzel.
diğer bisküvilere göre daha besleyici ve kalorisi düşük olan tatlı ihtiyacını 4-5 adetle kesen mucizevi yiyecektir. düzenli olarak 3 günde 1 paket tüketmekteyim. a101 deki kasiyerin bön bön bakışları altında gururla almaktayım.
Hala bebeğine mama olarak hazırlayıp, yediren bir anne var mı, diye merak ettiğim muhteşem bir icattır. Eğer yoksa, bu durum, doksan bilmem kaç yılı sonrasında çeşitlenen bebek mamalarıyla, "faydalı şeylerin tatları hep kötü olur." subliminal mesajları verilerek, muhteşem bir tada sahip olması nedeniyle, besleyici özelliği inandırıcılığını kaybetmiş olan Cicibe'nin mama özelliğinin unutulup; sadece bir yetişkin nostaljisine dönüştürüldükten sonra doğmuş olan neslin, daha bir geri kafayla yetişmesinin bir açıklaması mıdır? Muhallebinin tadı da erkek olsa evlenilesi olmasına rağmen, içine milyon tane toz konarak, çocuğu hak yollu yemeklerden soğutup, fast-food'a iter ki, anasının elindeki zehirlerle daha fazla beslenmesin; evinden ırak olsun. Sonra vay efendim eşeklere ineklere bağır "Ali'nin karnı acıktıııı...." diye, doğalsın ve tadın da iğrenç diye... Milupa'ymış, Aptamil'miş! Güzel bir tat alamadan büyüyen bir nesil, güzel ve kötüyü nasıl ayırt etsin?! Bu çocuk Cicibebe'yi, muhallebiyi yeyip, üzerine de tarhana çorbası içip; ıspanağı yemezse, zirveyi ve dibi aynı anda tadamaz: Justin Bieber'ı bile dünyadaki en iyi şey sanabilir.

http://kermitiye.blogspot...gim-bir-soru-var-eti.html
üniversite döneminde tok tutucu özelliği nedeniyle sürekli aldığımız üründür. ikram da ederdik.
Bir bisküvi bu kadar mı lezzetli olur dedirtir. Sanırım çocukluk yıllarımda bu gıdala besledikleri için seviyorum. Sütle ve çayla iyi gider. Kütür Kütür de yenebilir.