bugün

fakirdir.
Kısa ve öz söyleyeceğim. Fakirler de et yiyor...

Et yemeyen erkek vejeteryandır.
Türklüğünü bilmeyen vejeteryan erkek.
bol bol protein harcayıp protein almayan erkektir.
gaydir.
modern dans kursundaki avant-garde hatunları etkileyebilmek için vegan karizması kasmaya çabalıyordur.

yüksek ihtimalle de yogacıdır, hatta reikicidir, belki de fukuşikici'nin kralıdır
et yemeyen erkek mi olur erkek dedigin güçlü olur et yemezse pek sanmıyorum .
kebabı hiç tatmamış, acılı olanın adana mı urfa mı olduğunu bilmeyen prototip erkektir. ölsündür.
Gökhan Türkmen en çok sevdiği Şarkıcıdır. Adı berkecan falandır.

Ya da yoktur olamaz.
işte benim stilim izliyordur.
http://www.ensonhaber.com...me-rekoru-2012-07-26.html

hadi dağılın amına kodumun çomarları.
(bkz: aranan kan)

Evrim geçirmemişcesine bir hayvan leşini yemenin neresi erkekliği simgeliyor anlayamadım bu arada.

Tek kelime ile iğrenç... Çiğ etin kokusu bile mide bulandırmaya yetecek güçtedir.

Üstelik, dünyadaki çoğu açın sebebi ete bir türlü doymayan insanlardır.
Hayvan besiciliği artık hem doğaya zarar verir oldu hem de insana.
Besicilik yapılan alanlarda tarım yapılsaydı her ülkeye yetecek kadar besin kaynağı elde etmiş olurduk.

Özetle, et bana insan cesedini anımsatıyor.

Ve genelde çok fazla et yiyen insanların karakterlerinde bir bozukluk seziyorum. Hayvanlaşıyorlar resmen.
Et yemeyen erkek ne amk delikanlılık kanıtı gibi, et eyemeyen insan demir eksikliginden ve nice nedenlerden basına cesitli hastalıklar gelebilicek insandır.
Protein almak için et tüketmek mecburi değildir. soyada yeterince protein vardır. Ancak bu bilgi et yemeyen erkeklerin vurdurduğu gerçeğinini değiştirmez.
aralarında bulunduğum güruh. et yememek değil benimki yiyememek. önemli bir besindir.
vejeteryandır.
Yemeyebilir olabilir damak zevki sonuçta ama doğu kesiminde genel olarak et yemeyenin korkak olacağına inanırlar.
(bkz: yiyin kardeşim yiyin) videosunu izlememiş erkektir.

bir an önce izletilmeli, içindeki etçil canavar açığa çıkarılmalıdır.
katil değildir.
Güçsüz erkektir.
ahmak erkektir.

kimse kusura bakmasın. insanlar bazı protein çeşitlerini sadece kırmızı etten alır. işi abartmamak şartıyla haftada bir kırmızı etin muhakkak yenmesi gerekir. kırmızı et yemeyen insanların beyin fonksiyonları çok verimli çalışmaz. kas ve kemik yapıları sağlam olmaz.

insan doğası gereği hem etobur hem de otobur bir canlıdır. bu nedenle insanoğlunun sağlığı için kırmızı et de yemesi gerekir. bugün dünyada en çok et tüketen ülkeler dünyanın en gelişmiş ülkeleridir. et yemeyen uluslar et yiyenlerin kölesi olurlar. hele çocukluk döneminde kırmızı et yeteri kadar tüketilmezse ileride gerizalılık durumlarıyla bile karşılaşılabilir.
pms döneminde nedenli nedensiz ağlayan erkektir.
erkek değildir, vurduruyordur. ciddiyim.
vurduruyordur. allah yardım etsin.
Medcezir izleyip elinde kahvesi ve bukresi ile yağan yağmuru izliyor aynı zamanda kazağının kollarını çekiştirip avucunun içinde sündürüyordur.