bugün

aragorn un ayrık vadi deki adı.. umut anlamında.

(bkz: yüzüklerin efendisi)
4. nesil yazar eşsiz bünye gel buyur yaz. **
(bkz: estella warren) serbest çağrıştı. ayrıca inşallah 40 karakteri geçmişimdir ki geçtim galiba.
Arathorn oğlu Aragorn'a Avrıkvadi'de yaşadığı süre içinde verilen isim. Elf lisanında umut anlamına gelir.
gecenin bir yarısı çektiğim diş ağrılarını geçirmek adına ilaç alıp getireyim mi diyen beni teselli etmeye çalışan hoş sohbet nesildaş * helal olsun hep var olsun.
çok dikkatli bir yazardır. lakin biraz çenesi düşüktür.*
doğum günü yazarı olduğunu düşündüğümdür. *
doğum günü yazarıdır kendisi.
doğum günü kutlu olsundur.
vestel'in taklidi firmadır. (bkz: puna), (bkz: adibas), (bkz: mike),
(bkz: estel anisaspor)
kimsenin seni anlamasını bekleme sevgili estel.

çünkü hiç kimse, senin baktığın yerden bakmıyor hayata...
*
hayattan çok şey isteyen yazar.

(bkz: cüretkar)
şeker şirin memleket(im).
yaptığınız uyarıyı dikkate alıp, yanlışını düzelten; sonucu da özel mesajla bildiren yazar. gösterdiği özenden dolayı kendisini kutluyoruz.
aragornun isimlerinen biri olduüu halde yüzüklerinden efendisinde hiç geçmeyen isimdir.sadece filmde aragorn ve elrond arasında şöyle bir diyalog vardır:

''onen i estel edain
uchebin estel a nim''
kız lan bu galiba.

asl?
hayatınızın her köşesini bir fiil işgal etmesinden hiç rahatsız olmıyacağınız , mutluluğuyla mutlu olunacak, sonsuza kadar dost kalınabilicek nadir bir kişiliktir.
aragorn'un orta dünya'da elfler tarafından konulmuş ismidir. ölmeden önce annesinin kendisine söylediği son cümlede de adı geçmektedir:

(bkz: onen i estel edain u chebin estel anim)*
çoğunluğunu arap kokenli turk vatandaslar ın oluşturduğu mardin in midyat ilçesinin ikinci merkezi.
nargileden dolayı karbonmonoksit zehirlenmesi geçiren tıp literatüründeki ilk kişi. normalde vücuttaki COHb miktarı 0.5-2.5 arasında olması gerekirken 24.9 luk miktarla bayılan ve oksjen verilen kişi.**
kendisine biraz daha akıllı insanların peşinden gitmesini tavsiye ediyorum. kartel medyanın* abuk yazarlarının subuk yazılarına inanmasın. şeriat kuralları demek kuran da yazanlar ve sünnetler demektir. kendisi bize hangi ayette veya hangi hadisde kezzap dökmenin geçtiğini söylerse seviniriz. kendisine ahirete kadar zaman veriyorum.* * * * *

yani şimdi o kadar uzaklara gitmesine gerek yok. senin ülkende de cahiller turistlere tecavüz ediyo. buradan da anayasamızın tecavüzcülere yaradığını, turistlere zorluk çıkardığı anlamına mı varacaksın. cahilin yaptığı cahilliktir. cahile uyan da cahildir.
kendisi zaten kur'an ın hiç bi ayelatinde kezzap atın yakın kadınları dediğini idda etmedi sadece gördüğü bi haberi başkalarıylada paylaşmak istedi kartel madya istemiyorsanız şeriat ve kezzap yazıp google da artmanız yeterli zevkinize hangi medya grubu uyarsa ordan okuyabilirsiniz haberi. bende insanların türkçeye biraz daha hakim olmalarını ve yazılan yazı da ne söylenmek istendiğini anlamalarını tavsiye ediorum.*
24 ağustos 2008 ankara gazi çocuk yuvası ziyaretinde çocukların iyi vakit geçirmesini sağlamış , iyi , samimi yazar.
çocukların yüzünü rengarenk boyayan palyaço ablaları. ayrıca cıvıl cıvıl, enerjik ve de şirin yazar.