bugün

yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
elma cayini epeyn seven yazardir. * * *
günün birinde doktorun biri kendisine şeyler birşey demiştir:
"insanlar ikiye ayrılır estel, biri üzülünce yemek yiyemeyenler, diğeri üzülünce yemek yiyenler, sen birinci kısımda oluyorsun ben ikinci kısımdayım halimdende anlaşılacağı gibi"
mesela sizce bir insan günde kaç kilo verebilir?
bugün ölmezsem başka bigün ölemem.
yemek yiyip kilo almaktan zlyade yüzünde güller açtığından yanakları oluşan yazar. Hem ben yemekten değil yemeği yaptığım kişi ve yediğim yerden dolayı mutluyum. *
ayrıca gün olup devran dönüp kilo alsam bile beyaz bir post giyip fotoğraflarımı sosyal paylaşım sitelerine koymam, yani enazından gizlerim. *
mardin midyatlı olduğundan şüphe ettiğim yazar. estel midyat arası misali.
kendisi arşivcinin tekidir. herşeyi herşeyi ama herşeyi kaydeder ve saklar, sanırım aynı zamanda ileri görüşlü biri. çünkü bugün başına neler gelebileceğini önceden sezmiş, en yakın arkadaşım dediği kişilerle bile bütün yazışmalarını kaydetmiş. bu zamana kadar hiç kimsenin arkasından kötü konuşmamış, hatta yakın çevresi kötü konuştuğunda bile onları uyarmış. şimdi de olanlara bakıp gülüyor, sadece gülüyor. çünkü bi insan bu kadar unutkan olamaz yada olmamalı. zamanında yaptığı hakaretleri yazdığı yazıları unutmamalı. yazar hiç birini unutmadı çünkü kimseye hakaret etmedi. **
birde ailesi ve sevgilisiyle herşeyi paylaşan yazar. *
1111. entryim bana ait olsun istedim.
(bkz: ester)
adeta kurtarıcı bir melek kendisi.

kendisi örnekleme sınavım için bana yardım etmekte şu an. lütfen rahatsız etmeyiniz!!!
(#20469421) şu girisiyle insan sarraflığına soyunan yazar arkadaşımızdır. doğru tespittir. saygı duyulasıcadır.
gece gece kahkaha atmama sebep olmuştur, canım ya. daha beni tanımıyor.
ağır işsizliğine çareler araması gereken yazar. yaşı olmuş kaç.
yeni midyat diyede geçen memlekettir. güzeldir vesselam.