bugün

Bu hatayı aynı kızda 3 4 kez tekrarlamışımdır. Tavsiye edilmez sürekli bi dejavu halinde oluyosun.
aynı nehirde iki kez yıkanılmaz. daha ne diyim!
dünyanın en gereksiz işidir bence.
yaptığım en büyük hatadır, hatta ben bu hatayı 3. defa tekrarlayarak ahmaklığa doğru emin adımlarla ilerliyorum. neden yaptın diye sorulursa cevap olarak; ''kızla iyi sevişiyorduk, onun gibi sevişen kız bulamadım'' ve '' kız ayarlamaya uğraşmadım, zaten beni bekliyordu'' kelimeleri verilir.

2.'ye tekrar barışmak iyi oluyor, fakat eski günleri hatırlayıp birbirinizi gırtlaklamanız an meselesidir. 3.'ye tekrar barışmak ise, xhamster filmlerinden sıkılmanızdan dolayıdır. ama sonuçta xhamster filmlerinin daha iyi olduğunu geçte olsa anlıyorsunuz.
Eski ise bence zordur, olmaz yani.
Ama ayrılmak sizden dolayı değilse, hala karşılıklı seviyorsanız, eski değil hala kalbinizdeyse, sadece "ayrı" lafı varsa, sakın birbirinizi kaybetmeyin. Tekrar birleşin.
yapılabilecek en büyük hatalardan biridir.
güzel hatıraları tekrar yaşama özlemiyle girişilen olaydır. Yakın zamanda eskisi gibi olmayacağının farkına varılır; sözleşme karşılıklı feshedilir.
yoktur öyle bir dünya... sal gitsin.
biraz abes bir örnek olacak ama sifonu çektiğinizde tuvaletteki pisliğin gitmemesi gibidir, biraz beklersiniz sifon dolar sonra tekrar çekersiniz ve gitmiştir.
yapılan hatayı tekrar etmektir. eşek bile aynı çukura iki kere düşmezmiş.
geri de kalanın intikam alması için fırsattır. geri dönüş ezilmektir.
aşka bir şansa daha vermektir.
tadı damağında kalmışsa tekrar o tadı almak çok güzeldir. ama sonu bellidir ayrılık..
lan belki eskisi gibi olur da, eskisi gibi olmaz diyenler göt olur umuduyla, lan seviyorum be, belki hiç ayrılmayız bir daha diyerek yapılan hatadır. baştan istediğin kadar geçmişe sünger çektik, konuşmak yok geyiği yap nafile. en ufak bir kavgada eski defterler açılır. geçmişte yaşanan sorunlar başlanır konuşulmaya. sen şöyle yaptın, ben böyle yaptım. genelde de bu son ayrılık daha acımasız olur. daha önce silmeye kıyamadığın resimlerden eser kalmaz. onu hatırlatacak en ufak bir şey bile imha edilir. istediğin kadar kafan güzel olsun bir daha mesaj gönderemezsin, arayamazsın. gemiler yakılmıştır artık. tek iyi tarafı, bu ayrılık daha önceki ayrılık gibi çok koymaz. ruh hastası değilseniz de kısa sürede atlatırsınız.

edit: imla.

düzelteyim derken bir şeyi de atladığımı fark ettim, onu da ekleyeyim. o bulunmaz hint kumaşı sevgilinizin aslında kusursuz güzellikte olmadığı, eski heyecanın yerinde yeller estiği, eşi benzeri olmadığı düşünülen aşkın zaten bittiği de suratınıza tokat gibi çarpar. beş parmak izi kalır.
görsel
budanmış ağaç gibidir bazen. daha gür ve canlı olabilir.
kesinlikle uzak durulması gereken bir durumdur.
bile bile lades dedikleri bu olsa gerek. bir çeşit bakayım hala aynı mısın deme şeklidir.
Okuduğun bir kitabı tekrar okumak ya da izlediğin bir filmi tekrar izlemek gibidir. Ve/veya daha kötüsü bir devam kitabı/filmi gibidir. Bir şeyler değişir ama olay aynıdır. Aynı zamanda, bilinmezlikten uzak olduğu için de güvenlidir. Bile bile lades demek gibidir. Heyecanlı ama bilindiktir. Zevkler ve renkler tartışılmaz olduğundan, herkesin kendi tercihidir.
Emre belezoğlunun tekrar fenerbahçeye gelmesi gibi birşeydir.
banyo yaptıktan sonra giyilen pis elbise gibidir.
(bkz: tükürdüğünü yalamak)
aynı nehirde iki kere yıkanılmaz lafını hatırlatıp şiddetle önermediğim durumdur.
elinizde pek bi ihtimal kalmamasi veya cok fazla sevilme durumunda meydana gelen is, olus ve hareket bildiren sey.
eskiden yeni olmaz demiş atalarımız. olmaz da gerçekten.