bugün

Eşin olan kişiye büyük haksizliktir orası kesin. Ama malesef bazı yasanmisliklari unutamiyorsun. Keşke hiç yasanmasaydi demek geliyor.
Böyle bir durumum olsa evlenmem şahsen. Ömür boyu hem bana hem karşımdaki insana yük olur bu.
oysa ki o sizin çoktaaaan unutmuştur. özellikle kadınlar çok çabuk unuturlar. bugün ayrılın 1 hafta geçmeden yeni birisi ile sevgili olabiliyorlar. hatta 3-5 ay içerisinde sizi tamamen unutup evlenebiliyorlar. erkekler bu konuda daha vefalı ama kadınlara sorsan tam tersidir.
bizi biz yapan yaşadıklarımızdır. bellekle fazla oynamayın.
bu doğru olamaaz...
Bi terapiye falan mı gitseniz acaba?
Olamaz demiyorum.ama dillendirmek tamamiyle aptala bir eylem bağzi şeyler vardir kalpte kalmali dile gelmemeli.
Sonra bir bakmışsın eski karını da unutamıyorsun.
her gün kalbinize bir iğne saplamak gibidir. onun gibi birini bulmadıkça da geçmez.
şahsen son 14.5 senedir bu durumu tecrübe ediyorum. iyi hissetmiyorum, üzgünüm.
evlenmeyin ustaaaa!!!!!
O da senin aptallığın, 2 günlük dünyada yaşıyoruz artık önüne bakmayımı denesen?
Eylemin kendisi Başlı başına sicmak iken, Doğacak çocuğa eski sevgilinin adını vermekle iyice sivanabilinir.
unutmamak kavramına bağlı. 2 yıllık evliyim 2 yılda toplasanız 3-4 kere aklıma gelmiştir. hala sevdiğimden, içimde bir şeyler olduğundan değil. öyle anlık ne yapıyor acaba, hayatında her şey yolunda mı gibisinden aklıma geldi hep ama araştırma gereksinimi duymadım. geçmiş yaşanmışlık var sonuçta.
Her zaman içte bir ukte olarak kalır.
Yanındaki ile yaşar aklındaki ile ölürsün.