bugün

Geberrrr.
Sanma ki bırakan ben değil sen oldun diye beni cezalandirdin. Sen ikimizi de cezalandirdin. Sevmek iki kişilikse ayrılık da iki kişilik.
kaybetmişim evi barkı bir selam sal yüzüm gülsün..

beyler :(
o kadar beddua nereye gitti anlamadim. karindan cocugundan cikmaz umarim. ama allah senin yine belani versin.
Sözler şerefsiz oldu.
Çok sevdiğim norm ender şarkısıdır. Sana gelsin gülüm.
Hani hiç bırakmayacaktın elimi, hani artık üzülmeme izin vermeyecektin?

ilk günden bunları söylemek kolay tabi. Ama insan inanıyor işte.
iyi ki bitmiş. Yoksa sen ve ailen tarafından sindirilmiş, çalışılmasına müsaade edilmeyen tamamen sen ve ailen odaklı yaşamaya çalışan biri olmaya zorlanacaktım tabi ki senin baskılarınla. Akıl sağlığım için iyi ki bitmiş, en büyük şükürlerimden biri. Git şimdi kendine göre sus pus ailen ne derse ağzını açamayacak her dediğinizi emir sayacak kör sağır birini bul çünkü düşünebilen ve istemediği şeyler için diretebilen biri sana fazla.
Sana o ikinci șansı vermiyecektim, huylu huyundan vazgecmezmis.
Her şey gönlünce olsun güzel insan.
Hala “bu nereye giderse gitsin ne kadar süre geçerse geçsin bana geri dönecektir” diye düşünüyorsan yazık ediyorsun kendine.
etme bulma dünyası.
Biz bitirdikten hemen sonra bir başkasını bulabilecek kadar aşağılık bir kızsın.

Ayrıca çok tehlikeli ve guvensizdin!
(bkz: allahsız tospağa seni) *
Ben ona söyleyeceğimi söyledim. Her şeye rağmen bi yaşanmışlık, bitmiş de olsa bir aşk vardı aramızda. Ondan burda milletin içinde bir şey söylemem, söyleyecek olsam ona söylerdim. ama dur lan o son yaptığından sonra bir daha konuşmam onunla. Neyse içimde kalsın sözlük her şeyimizi de açık seçik dökmeyelim demi ama?
Oysa herkes öldürür sevdiğini. Üstte.
Hala icinizde tutup da soylemek istediginiz bir cift soz varsa eger pek de "eskimemiş sevgili"dir.
Keşke seninle farklı yerde, farklı zamanda karşılaşma imkanımız olsaydı.

Aklımdasın..
En saklımdasın hâla...

Not: seni hâla seviyorsam kimseye benzemediğim içindir.
Sana yardım etmek istedim ama sen benim yardım etme isteğimi kabul etmedin. Senin içine düştüğün kuyulardan çıkman için uğraşmak seni kaybetmek adına önemli bir etkendi ama bugun olsa yine aynısını yapardım. Seni sevmek bunu gerektiriyordu ve ben doğru olanı yaptım. Umarım bir gün bunu anlarsın.
eski neye dedin?
memelerin güzeldi, ama artık bir anlamı yok.
Sen benim en güzel yıllarımı güzelleştiren aynı zamanda ardından ağzıma sıçan hem güzel hatırladığım hem beddualara boğduğum kadın, sana diyecek sözüm yok. Ortada sıkışıp kalıyorum.
unuttuğumu sanıyor isen yanıldın. yanıldığımı sanıyor isen daha çok yanıldın.
Zaman herşeyi unutturur sanıyordum ilk başlarda ama geçen zamanın seni özleteceğini bilmiyordum. insanlarda seni arıyordum. Sana benzeyen yüzler çekici geliyordu bir şekilde sende bulduğum şeyleri onlarda da bulacağımı hissettiriyordu. Seni özlüyordum hem de çok fazla boynuna sarılsam hüngür hüngür ağlardım ama aynı zamanda senden nefret ediyordum.
http://www.youtube.com/watch?v=85tBjglIpS4
Ulan allah seni kahretsin. Az sovmuyor degilim arkandan. Oyle sacma sapan yerlerde karsima cikip durma, sinir oluyorum bak !
güncel Önemli Başlıklar