bugün

--spoiler--
aysel, kitabın bende kalmış. istersen bi ara getirebilirim sana?
--spoiler--

--spoiler--
harun, babanla aranı düzelttin mi?.. gece gece aklıma takıldı da..
--spoiler--

doğrusu için,

"biraz konuşabilir miyiz?"

tercih edilmelidir. rol yapmanın mantığı nedir anlayamadım. herşey alenen ortada bi de yani.
biri sürekli gizliden beni arıyor sen misin o

bunu kimse yazmamış. kesinlikle herkesin başına gelmiştir. unutmuşsunuzdur eminim.
anlamsız harfler yazılır, örneğin: "wxgj6 ad" gibi. hesapta telefonu tuş kilidine almayı unutmuşum, nasıl olmuşsa popom sana mesaj atmış.. *
seni gördüm hastanede ne işin vardı hasta felan mısın ?
he bide şey var bana yardım edebilir misin?Şey seksen lira lazım da.
Illa eski sevgiliye mesaj atmak istiyorsanız "hala seviyorum seni" yazın, Eğer cevap iyi gelirse muhabbeti devam ettirin yok kötü gelirse "pardon halama atmıştım" dersiniz.
"az önce deprem mi oldu?"

yok lan çok kötü bu, unutun bunu..

bunun yerine "aç kapıyı veysel efendi" yazın daha iyi amk.
kuzenini gördüm.
Hala SMS atan insanlar OLDUĞUNU göstermiştir. Sadece operatörüm yolluyor bana mesaj.
Bir şansı daha haketmediğimi biliyorum ama bunu söylemezsem kendimi affedemeyeceğim. Bir şansı sence haketmeyecek kadar nefret ediyor musun?
sms mi kaldı mübarek.

kandil, bayram seyran ve yerli malı haftası. her sene yerli malı haftası geldiğinde, haftan hayırlı olsun diye mesaj atarım. o da "sensin mal" der.

görsel
iZmirde olan deprem için istanbul’da “ iyi misin hissettin mi?” Yazmıştı. Keşke küfür edip engelleseydim o zaman.
seni rüyamda gördüm iyi misin diye bir sorayım dedim.
Bir keresinde o kadar mesaj atmak istedim ki düşün düşün en son aklıma 2 yıldır bende duran jenga takımı geldi. Jenganı bende unutmuşsun yeni buldum ne zaman vereyim geri diye yazdım. Aptal kısa cevaplar verip üzmüştü beni. Gerçi sevgilisi vardı o zaman, ondan geçiştirilmiş de olabilirim.
Her bahanenin ayrı ayrı komik olduğu gerçeği hatırlanıp, yapılmamalıdır. Yapmayın arkadaşlar çünkü değmez.
Sms kalmadı ama yine de tavsiye vereyim.

“Geçen sene bu zamanlar kobe öldü, iyi misin merak ettim.”

“2021’e girdik ama korona devam ediyor, iyi misin merak ettim”

“Boğaziçi üniversitesinde haklı protestolar oluyor, iyi misin merak ettim”

Mesaj atılacak günlerde olan olayları bahane ederek iyi misin merak ettim ehuehu mesajları atılabilir. Ben olsam buna güler yhaaa şapşik derdim.
hiç bahane aramam açık açık naber beybisu derim .