bugün

Yapmayın. içtiyseniz ellerinizi koli bandıyla yapıştırın. Telefonunuzu arkadaşınıza verip saklamasını ve yerini asla söylememesini isteyin. Yatın uyuyun. Korku filmi izleyin. Tanımadığınız birine mesaj atın. Daha ne diyeyim?
saat kaçta atıldığı çok ama çok önemlidir.
yediğiniz küfürlerin ve ayarların etkisiyle
bünyede ne sevgi ne de özlem bırakacak
hadisedir yahu.
bir kere mesaj atmak zaten duyguların falafoş olduğunu gösterir biri size mesaj atar ondan hiçbirşey anlayamazsın neden anlayamazsın çünkü mesajı atana ait hiçbir ifade yoktur mesajda sadece harfler vardır. kişinin ses tonunu yüz halini anlayamazsın. eğer özlediyse arasın veya gelsin konuşalım dersin içinden ve mesaja cevap atmazsın.
cesur bir davranıştır. saçma sapan bir mesaj göndermekten kat be kat iyidir. bu karşı tarafın egosunun şişmesine sebep olur. ve size karşı içinde bir garez kalmış ise burnunuzdan getirir.
(bkz: sarhoşken yapılabilecek aktiviteler)
(bkz: yapıldıktan sonra keşke yapmasaydım denilen şeyler)
''sende kimsin mına koyim'' cevabı alması muhtemel olan eylemdir.**
büyük bir gazla atılan ve ardından pişman olunan mesajdır.
Gerçekten çok özlemenin göstergesidir belkide o mesaj yeni durumların başlangıcı olacaktır. O mesajı atarken hiç bir şey umrunuzda değildir onun ne diyeceği bile sadece özleminizi dile getirmek istersiniz masumca ve onu gerçekten çok seversiniz...
çaresizliğin, yalnızlığın, pişmanlığın, hüznün arttığı, avunmanın kullanışlılığını kaybettiği zamanlarda başvurulan davranışlardandır. uygunluğu tartışılır.
çok fazla yaşadığım bir olaydır.şu tek bir cümleden sayısız sonuç çıkarılabilir.mesela;
-kesin yeni birini bulamadı dönmek için zarf atıyor
-ayy kuzum beniiimm anladı tabi değerimi
-bu mesaj bana mıydı acaba??!
-yeni sevgilimi mi duydu ne!
telafisi olmayan hatalara verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesidir.
özsaygınlığını yitirdiğin andır.*
"tamam" diye cevap atan andavallar çıkıyor, denemeyin.
+ seni çok özledim.
+ seni özlemekten daha önemli işlerim var.
kendinin tutamayan insanın hareketidir. sevgidendir.
üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin onu unutamayacağını,hiçkimsenin onun bıraktığı boşluğu dolduramayacağını ve hala çok sevdiğini anladığın ve artık dayanamadığın anda yapılan eylem.*
eski sevgilisini cok ozleyen bireyin mesaj atma kararindan sonra eylemi gerceklestirmesi durumudur. olayi karamsarlastirmak istersek; eski sevgilinin yaninda yeni sevgilinin olmasi donulmez bir aksamin ufkunu yaninda getirebilir.
70 lik bir rakının ardından yapılması muhtemel olan eylemdir. sabahında princin taşını ayıklama eylemine girişilir.
Yeni sevgiliside bıraktığı için umudu eski sevgilide aramak "alo napıyorsun seni merak ettim,özledim,hiç kimse senin gibi değil,senden beni affetmeni falan da istemiyorum ama seni hala sevdiğimi bil gibi" yalan, yalnızlık kokan şeyler söylerler.
duygu patlaması sonrasında yapılan bir eylemdir.sonu hüsranla biter.
Atılan mesaja karşılık alınamayınca sinir krizlerine bağlayan ardından 'Seni sevdiğim güne lanet olsun' denilen durumu yaşamadan önceki deli aşığın hareketidir.
suçlu yeni rakıdır.
gururun yerlere serildigi andir. neden mi?
1- mesaj atiyorsun, yüzyüze karsilasmaya niyetin yok.
2- yenisini bulana kadar senle idare edecem manasini tasir.
3- ayrilan karsi tarafsa; senden öc alacam gibi durur. bu da ona acik mesaj olur.

Ha gercekten cok özlenmis özel birisi olabilir. Bu yüzden ucuz bir mesaj yerine, ele bir cicek yada cikolata alinmali, karsisina dikilip, adam gibi "seni cok özledim" demek daha mertcedir. Sürekli eskiyi basa kakacagi icin, gelecek hayatinizi daha zehire zembelege cevirecegi icin, yapilmamasi siddetle tavsiye edilir.
(Her ne kadar seviyor ve seviliyorsaniz.)
alacağınız cevap ile kesin göt olursunuz. aksi olursa ben göt olurum.