bugün

gereksiz ve yanlış bir eylemdir.
yeni bir sevgilinin bulunamadığına delalettir. (bkz: elimde kaldı oy oy)
(bkz: eski sevgiliye seni özledim demek)

(bkz: eski sevgiliye seni özledim diye fax cekmek)

(bkz: eski sevgiliye seni özledim diye güvercin yollamak)
eski sevgilinin yeni bir sevgilisi varsa eğer, kişinin oldukça güçsüz ve de buna ek olarak gurursuz olduğuna işarettir.
ayrıca,
(bkz: eski sevgiliye duman yoluyla seni özledim demek)
(bkz: yürü bee)
eski sevgilinin de pek umrumda olmayacak davranıştır. arkadaşlarıyla dalga geçecektir neticede.*
- seni çok özledim ben. *
+ aklıma gelseydin ben de seni özleyebilirdim.
*
(bkz: sarhoşken yapılanlar)
barışmak isteyen tarafın son cırpınışlarıdır. umut dünyasıdır. iyi niyetli bir yaklaşımdır.
-neden?
-mustafa bu ne demek şimdi?
-neden ayrıldık ki? seni çok özledim melahat.
-özleme beni. çıktığım var mustafa.
-vay kalktak. sana mesaj atanın mına koyim.
egosunun esiri olan, bu sebeple terkettiği sevgilisinin hala onu düşünüp düşünmedigini merak eden, gerekirse bu amaçla onun yaralarını deşmekten geri kalmayacak doyumsuz bir insanin yapabileceği harekettir.

vardir aramizda boyleleri. herkese mavi boncuk dagitan, tum ilginin uzerinde olmasini isteyen, sıkılıp terkettiği kişilerin bile hala onu anımsamasını isteyen, eger hala ona asik degilse bundan rahatsızlık duyup onun canini yakmaya calisan insanlar...

bu insanlar belki zamanla bu huylarından vazgecerler. eger vazgecmezlerse, veya hayata bakislarinda bir degisiklik olmaz ise etraflarindaki insanlara aci cektirdikleri gibi, kendileri de asla mutlu olamazlar.
bencilce bir davranıştır. Sırf kendimizi düşündüğümüz için mesaj göndermek, sırf istiyorum diye karşısındakinin de o anını mahvetmektir. Gerek yoktur. Özlemı içte yaşamak en asil olanıdır.
eski sevgilinin kız arkadaşı açısından sinir bozan olaydır. erkek arkadaşının facebookunda wall bölümünde şirret eski sevgilisi özledim seni yazar ve kayışı koparırsın.
(bkz: kayışı koparmak)
Eski sevgiliniz cevap vermezse ki vermicektir. Mesaj atan kişinin ruhen çöküşüne sebebiyet verir.

(bkz: özledim)
eski sevgilinin egosunu mükemmel tatmin edeceği mesaj.

(bkz: yapmayın)
alacağınız cevap ile kesin göt olursunuz. aksi olursa ben göt olurum.
gururun yerlere serildigi andir. neden mi?
1- mesaj atiyorsun, yüzyüze karsilasmaya niyetin yok.
2- yenisini bulana kadar senle idare edecem manasini tasir.
3- ayrilan karsi tarafsa; senden öc alacam gibi durur. bu da ona acik mesaj olur.

Ha gercekten cok özlenmis özel birisi olabilir. Bu yüzden ucuz bir mesaj yerine, ele bir cicek yada cikolata alinmali, karsisina dikilip, adam gibi "seni cok özledim" demek daha mertcedir. Sürekli eskiyi basa kakacagi icin, gelecek hayatinizi daha zehire zembelege cevirecegi icin, yapilmamasi siddetle tavsiye edilir.
(Her ne kadar seviyor ve seviliyorsaniz.)
suçlu yeni rakıdır.
Atılan mesaja karşılık alınamayınca sinir krizlerine bağlayan ardından 'Seni sevdiğim güne lanet olsun' denilen durumu yaşamadan önceki deli aşığın hareketidir.
duygu patlaması sonrasında yapılan bir eylemdir.sonu hüsranla biter.
Yeni sevgiliside bıraktığı için umudu eski sevgilide aramak "alo napıyorsun seni merak ettim,özledim,hiç kimse senin gibi değil,senden beni affetmeni falan da istemiyorum ama seni hala sevdiğimi bil gibi" yalan, yalnızlık kokan şeyler söylerler.
70 lik bir rakının ardından yapılması muhtemel olan eylemdir. sabahında princin taşını ayıklama eylemine girişilir.
eski sevgilisini cok ozleyen bireyin mesaj atma kararindan sonra eylemi gerceklestirmesi durumudur. olayi karamsarlastirmak istersek; eski sevgilinin yaninda yeni sevgilinin olmasi donulmez bir aksamin ufkunu yaninda getirebilir.
üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin onu unutamayacağını,hiçkimsenin onun bıraktığı boşluğu dolduramayacağını ve hala çok sevdiğini anladığın ve artık dayanamadığın anda yapılan eylem.*
kendinin tutamayan insanın hareketidir. sevgidendir.