bugün

ergenliğin geldiği son durumdur ki, çoğu insanın listesinde bu tarz insanlar vardır,
- eski sevgiliniz okumuyor o yazdıklarınızı mağagoyyum.
+ her nefes aldıkça burnumda onu hissediyorum sanki.

- boşver kanka sümüktür o.

Bu size yeterli gençler.
bitmişliğin göstergesidir.
Özellikle ergen kızların gerçekleştirdiği bir eylemdir. Herkesin listesinde muhakkak örnekleri vardır. Bu tipler adeta yaşamlarını eski sevgiliye gönderme yapmaya adamışlardır. Nasıl bir ruh hali içinde oldukları merak konusudur. Günde 45 kere manidar sözler yazarlar usanmadan. Ta ki yeni bir sevgili bulana kadar. Yeni bir sevgili bulduklarında o göndermeler yerini can yücel şiirlerine bırakır.
çok mutluum,onunla mutlu, hakeden yanımda diye sözler olabılır.
mutsuzluğun ve unutamamanın verdiği acı ile yazılan mesajlardır. kullanımı pişmanlığa yol açabilir.
karşı tarafa bıkkınlık veren hadisedir. bol bol başıma gelmektedir nedense. işte bu yüzden terkedilmişsindir işte. ne yani facebooktan sen laf sokunca sana koşarak döneceğimi mi sanıyorsun? tiksindirici oluyor kızım, salak salak işlere girişme...
bu laflar üç noktayla biter genelde.

o üç noktada küfür mü var, nasıl bir derinlik var bilinmez. artık ne yaşadıysanız. hoş şeyler değil bunlar. sıkıcı.
15 yaş ergen işi eylemlerdir. gördünüz ki anasayfanızda bunlardan var, acıma arkadaş sil gitsin.
Eski sevgilinin biyerinde olmayan ama acısı olan insanın yapma ihtiyacı duydugu bir eylemdir.
yapilabilecek en ezik hareketlerden biridir. ayrildiniz yahu böyle ergence davranislara ne lüzum var.
Nöronlar uyanacak da, beyni uyaracak da, serebral kortexin frontal lobundaki miyelin kaplı aksonlar kalbe ulaşacak da... Sevmek zor iş valla, hele bu sıcakta kılımı bile kıpırdatmam zaten yeni kurtulmuşum. ve daha nicesi.
ergenliğinde bunu en az bir kere yapmamış insanlar ülkenin başbakanı, cumhurbaşkanı, bakanı, milletvekili falan olacaktırlar.
aga o değil de, tamam 1-2 kez yaptık bitti gitti. e kazık kadar da olduk. e halen yapıyor benim akranlarım bunu! ne biçim bir toplulukla yaşıyorum lan ben?
amele işidir.
bos islerle ugrsmaktir. hos facebook dedin mi zaten bos adam oldugun 40 kilometreden belli oluyor o ayri dava.
akrabaların bilmeyerekte olsa engellediği ego tatmin etme işlemidir. "hayır noldu" diye başlayan yorumları var ki aman aman düşman götüne.
Bir de sözlükten laf sokanları vardır ki çekilmezdir efendim. Yazardan sevgili olmaz diyoruz.
yalnizligindan dolayi triplere girmis ergenlerin davranislaridir.
eski sevgilinin büyük ihtimalle engellediği insanın nafile uğraşıdır. şansı varsa eski sevgilinin meraklı arkadaşları tarafında uyarılmasıyla haberi olacak, yalnız zerre kadar şeyine takmayacaktır orası da ayrı.
aşklı gururlu özlü sözlerle yapılan eylem.
bizim zamanımızda bu işler msn'in anlık iletileriyle, ne dinliyorum özelliği ile oluyordu. facebookmuş divitırmış yaygın değildi o zamanlar.