(bkz: allahsız eski sevgili)
eski sevgiliyi kafasına takmış ona inat evlenmiştir belkide. Yapma güzel kızım, gadasını aldığım yapma.
eski sevgilisiyle gereksiz bir şekilde arkadaş kalmayı becermiş kız da olabilir.
ümit besenin eski kız arkadaşı olabilir.
(bkz: nikah masası)
unutamamıştır. tehlikeli kız tipidir. evlilik gibi ciddi bir olaydan önce kafa mutlaka resetlenmelidir. yoksa ileride çok ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.
senelerdir intikam duygusu ile yanıp tutuşmuş sevgilidir.
o davetiye alınıp .ötüne sokulacak kızdır.
(bkz: imza aratken göz göze gelmek)
(bkz: nihak masası-ümit besen)
ayip eden kizdir. hayir, eski sevgilisine degil evlenecegi adama ayip etmektedir.
kısa bir süre sonra inboxında goldaş'tan bilezik resmi görecek kızdır.
"gel de boz şu düğünü, evlenmek falan istemiyorum lan yavşakkkk" duygularıyla gönderilmiştir.

"vayyy sen nerden biliyorsun lan ipne?" diyenleri de duymazdan geliyorum. dağılın şimdi.
düğün esnasında projeksiyon cihazıyla, seviştikleri anın videosunu duvara yansıtan 2 adam tutan sevgilinin yapacağı şeyi önceden kabul etmiş kızdır.
yaptiginin sonuclarini goze almasi gereken kizdir.

(#3602213)
(bkz: al bir de burdan yak)
eski sevgilinin ümit besen dinleyerek geleceği düğündür.
(bkz: nikah masası)
evlenmeyi reddeden eski sevgiliye, gol atma istegi.
nispet yapan kızdır. bak sen yapamadın ,elin adamı alıyor beni düşüncesine sahiptir. ya gel kurtar beni, seni unutamadım bak demeye çalışıyordur ya da oh olsun ,bu davetiye de bi kanıt olsun diyen kızdır.
eski sevgilisini unutamamış,büyük ihtimalle de ondan tekme yiyerek ayrılmak zorunda kalmış ve bunu bir intikam sebebi olarak görmüş beyni gelişmemiş kız türüdür.
senin bana veremediğin değiri bak kimde buldum gelde sana kapak olsun dedirten olaydır. *
karşılığında hidden cam görüntülerinin yollanması gereken kızdır.
eğer fazlaca eski sevgilisi varsa kız tarafının kalabalık görünmesini isteyen sevgilidir.
ya kaşınıyordur ya da oldukça large bir eşe sahiptir.
davetiyeyi kabul edip, düğününün .mina koyilası kızdır.
(bkz: allah belanı versin behlül)
zorla küfür yemek isteyen kızdır.