bugün

her ne kadar eski sevgili olsa da intikam ve kıskançlık duygularının elim bir şekilde arttığı, yaşanması istenmeyen an..
ayaklarım götüme mi ulaştı ne? ya da ben popomun üzerinde gidiyorum yoksa acımazdı hiç bu kadar.
yanındaki kişiyi süzmeye baslayan benden sonra bunda ne bulmus denilen kıyaslama andır. eger unutulmadıysa eski sevgili kişinin kendisini yeme durumunu dogurur.
ilk önce ağlayasınız gelir ama nafile gözlerden yaş gelmez, sonra görmemiş gibi yaparsınız, telefonunuzu açıp kimseyle konuşmadan kulağınıza götürürsünüz ortamdan uzaklaşırken, zor anlar uzaklaşınca başlar ve o gece uyuyamazsınız. (bkz: kaşar)
söz konusu durum, karşı tarafın bilinçli bir komplosu ise, size yeni sevgilisini tanistirmaya kalkarsa, şu şekilde selamlaşılır yeni enişteyle.

"bayırda fazla zorlama abi tekleyebilir"

(bkz: bayira karsi yatir beni)

not: bu kadar romantik entry arasında biraz hayvanlık yapmak istedim. Bir arkadaşım buna benzer bir hikaye yaşamıştı. Onu terkeden kız, tur acentasında çalışan bu arkadaşı bilerek aramış, kendisi ve yeni sevgilisi için bilmem ne otelinde french bed li oda ayırtmıştır. Yukarıdaki yaklaşım, bu tip kızlar içindir. Yoksa her eski sevgili kotu davranisi hak etmez.
vücudunun bütün uzuvları işlevsiz hale gelir. yani biz öyle sanırız. elde ve ayaklarda umarsız bir boşalma, beyin ve beyincikte hafif bi karıncalanma, kalp atışlarında müthiş bi ritm bozukluğu, ciğerlerde hastalık.**
"düşman başına" denilen durumdur, insanın kavga çıkarası gelir. *
problemi devralmıstır gule gule cozsundur dye dusunulen an.
(bkz: benden uzak ol istersen misira sultan ol)
nedensiz bir sinir kaplar insanı. vurmak, dağıtmak istersiniz yaparsanız "maganda yaa iyi ki ayrılmışım" olur yapmazsanız "demek ki sevmedi hiç etkilenmedi olur" tercih sizin.
iç acıtan bir durumdur, zamanla yerini tebessüme bırakır.
hemen telefona sarılıp; eski sevgilinin okulu olan yıldız teknik üniversitesinde okutmanlık yapan kuzeninizi arayıp "abi yarın akşama kadar o herifin adını soyadını ve açık adresini bana bulacaksın" diyerek telefonu kapattığınız andır. * * * *
yanlarına yaklaşıp usulca iyi sevişir hacı ben seviştim ordan biliyorum deyip aynı güzellikte yola devam etmektir.
-kanka şu senin eski sevgili değil mi?
-...
-e yanındaki kim?
-...
-kanka
-...
-anam zenci mi len o?
-...
-kanka noolduu? *
-...
- (bkz: kurtulacak mı doktor)
ex sevgilinin illaki mutlu olmadığı düşünülür.
görmeye hacet yok. böyle bir durum olduğunu düşünmek bile insanın içini kavurur.
hayattaki en büyük ibneliklerden biridir.
sizin yanınızda da yeni sevgiliniz varsa, tadından yenmeyecek durumdur.
aklına eskisiyle yasadıklarının ve yenisiyle yasayacaklarının birbirine karıstıgı andır.
özellikle eski sevgilinin yeni sevgilisi sizden daha güzel veya yakışıklıysa, bunalıma sebebiyet verebilecek durum.
+ şu ıtırsu değil mi nan!
- Hangisi oğlum(heyecanlanır)
+ şu çam yarmasını görüyon mu onun yanındaki
-....
+ Noldu nan sustun
- başımdan aşağıya sen mi kaynar su döküyon nan!
(bkz: bir ışık gördüm)
onun da sizi yeni sevgilinizle gördüğü ana denk gelebilir.*
(bkz: dumur olmak)
yanınızda bir arkadaşınız vardır muhtemelen ilişkinize tanıklık etmiştir.
+ceyda bak kimler geliyor
-ıyy midem kalktı ben daha güzelim layığını bulmuş*
+tabi canımm şuna bak bide sarılmış öpüyor
-neee sus tamammm basma damarıma
(bkz: kabus gibi olan gerçekler)
(bkz: görülebilecek en berbat kabus)
"ne yaparsan yap, o ben olmaz." diye iç geçireceğim andır.
öyle bir şekle şemale girebilirsiniz ki dua edersiniz o beni görmemiş olsun diye. sanki; birisi ayaklarınıza beton döker, kaynar sular döker baınızdan aşağı, yüksek volumde bir uğultu duyulur, kaynar sudan mı bilinmez birden terlemeye başlar insan. ne kadar hazırlıklı olunsa da, bir sevgilisi olduğu bilinse de çok zordur..
güncel Önemli Başlıklar