bugün

senin ananı avradını o ç kapat ulan telefonu tepkisiyle karşılaşmasına neden olan durum.
Abaza kalmıştır şansını deniyordur.
beklenen durum.hiçbir şey demeden gitiği için elinde sonunda ses çıkartacağı kesindir.
"sanane amk" deyip kapatılması gereken aramadır. ya da "sensiz daha iyi" demek de bir secenektir. kişiye kalmış.

hala sevenler için seceneklerde yok degil, buradan başla:

(bkz: without you ı m nothing)
(bkz: placebo)
özlemesen bile o an özlersin onu. çünkü o seni özlemiştir, hayatını sorgulamıştır.
çeşitli bahaneler öne sürerek ayrılmasını haklı bir nedene bağlama çabasındaki eski sevgili icraatıdır. ilk hissedilen şaşırganlıktan hemen sıyrılmalı ve bu saatten sonra sana ne diyerek telefon kapatılmalıdır.
Saçmalıktan başka bişey değildir . Aklını karıştırmak ya da sana geri dönmek istiyordur .
benden sonra birisi ile oldun mu anlamındadır.
"mükemmel gidiyor, senden sonraki 2 senede bir davadan bayağı para kazandım, arkası da geldi. istanbul'un hakkını veriyorum artık; yaşıyorum. bebek'te ev aldım bir tane, arabayı da değiştirdim. yalnız takılıyorum ama bu aralar çok hoşlandığım bir insan var. öyle işte ya çok güzel gidiyor yani, senin?" diye cevap verilesi insan.
açmazsanız başka birini arar, rahat olun. yani random bir aramadır. mesele ilgi.
hayatını iyi sikebilmiş miyim, hala acı çekiyor mu diye merak etmesindendir. eğer hata kaza yeşil ışık yakar onu özlediğinizi ve hala sevdiğinizi belli ederseniz tekrar elinize, ağzınıza verir. bu oyunlara gelmeyin yani.
eski sevgilinin ayrıldıktan sonra arayıp hayatınızın nasıl gittiğini ve ne gibi değişiklikler olduğunu merak etmesi durumudur. verilecek cevap gayet basit ve nettir.

+ nasılsın yoky ? hayatın nasıl gidiyor ?
- çok güzel gidiyor ya. geçen kış milli piyangodan para çıktı. kendime iş kurdum şu an kendime ait bir şirketim var. bugatti marka yeni bir araba aldım. onla geziyorum. sen nasılsın ? nasıl geçiyor günlerin ? *
"seni özledim dön bana" demek için de aramış olabilir.
nefes nefeseyken verilecek herhangi bir cevapla sonlandırılacaktır.
şuana kadar süper gidiyordu diye cevap verilmesi gereklidir.
(bkz: tekere çomak sokmak)
Yeniden benim ol beni mutlu et demenin diğer yöntemi.
O telefon görüşmesinden sonra %90 barışılacaktır. Zaten o sesi bi kere duymanız geri dönmeniz için yeter. Ama ama ama, sakın sakın sakın, siz tavrınızdan taviz vermeyin, çok mutlu olduğunuzu belirtin, bunu doğalmış gibi yapın. Ona sen iyi misin bari imajı verin yada neyse bunca şeyi yapmaya değse idi ayrılmazdınız en iyisi o telefonu hiç açmayın!
o telefon açılmamalıdır. Açılırsa cıkmayabilir.
moralin temeline bomba konulduğu andır. hele ki düzelememişse zikredilen şahıs, işte o zaman o bomba patlar, yanarsın. betimleme uygun görünmeyebilir ama dışardan sağlam duran karakter içerden devrilir
Her katil merak eder vurduğunun ölüp ölmediğini durumudur.
aramaz.arayamaz.tl'si yoktur.ödemeli felan atar anca.ne fakir eski bir sevgilim varmış lan.
sıçtın bıraktın cevabını alır.
kapatır.
Mesgulum, sevismenin ortasinda aradin diye cevaplanasi
bkz: eski sevgilinin kendini hatırlatması.